. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Soutěž Go Green in the City
7. března 2011 - 7:12 | Pandatron | Soutěž Go Green in the City | Komentářů: 0  

Soutěž Go Green in the City

Go Green in the City je mezinárodní soutěž pro studenty z osmi zemí světa. Jejím organizátorem je společnost Schneider Electric a je zaměřena na inovativní energetická řešení pro města.

Společnost Schneider Electric se prostřednictvím Go Green in the City rozhodla propagovat nový druh soutěže případových studií pro studenty, která je zaměřena na kreativitu a řešení ekologických a logistických problémů.

Studenti budou ve dvoučlenných týmech, v nichž podle soutěžních podmínek musí být vždy zastoupena nejméně jedna žena, hledat proveditelná řešení správy energie v pěti oborech klíčových pro města: domácnosti, univerzitě, obchodě, zásobování vodou a nemocnici. Soutěž se bude konat v osmi zemích – v Brazílii, Číně, Francii, Německu, Indii, Rusku, Turecku a USA. Zúčastní se jí přes 80 univerzit, v nichž dohromady studuje okolo 240 000 studentů.

Pro kreativní účastníky bude k dispozici kolem 200 stáží. Pětadvacet nejlepších týmů odletí do Paříže, kde budou v červnu 2011 soutěžit ve finále. Vítězný tým bude s firmou Schneider Electric cestovat po celém světě a jako VIP navštěvovat závody, seznamovat se s vybranými zaměstnanci společnosti i členy managementu. Kromě toho jako vrcholné ocenění obdrží pracovní nabídky.

Soutěž bude proíhat tři roky. Podrobnější informace na internetové adrese http://www.gogreeninthecity.com.

Více o společnosti Schneider Electric:
Společnost Schneider Electric, světový expert na ovládání energie, patří k průkopníkům úsporných energetických řešení. Podniká ve více než 100 zemích. Nabízí integrovaná řešení napříč různými segmenty trhu. Zaujímá přední pozici v energetice a infrastruktuře, automatizovaných systémech pro průmysl a budovy a datových centrech. Silnou pozici má také v domovních elektroinstalacích.
Firma má více než 100 000 zaměstnanců. V roce 2010 dosáhla obratu 19,6 miliardy eur.

Odkazy & Download:
Domovská stránka
Go Green in the CityGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - Převodník USB/RS232
Převodník USB / RS232 s obvody FTDI a plným sériovým portem RS232 Full.
Skladem od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007