. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Testovací dráha elektrokol na veletrhu ELECTRON
18. března 2011 - 8:00 | Pandatron | Testovací dráha elektrokol na veletrhu ELECTRON | Komentářů: 1  

Testovací dráha elektrokol na veletrhu ELECTRON

Elektrokola jsou novým fenoménem cyklistiky či spíše individuální dopravy. Zájem o elektrokola v posledních 5 letech rapidně roste v celé Evropě i ve světě.

Společnost Citybikes s.r.o. ve spolupráci s ABF, a.s. bude na veletrhu ELECTRON prezentovat elekrokola MyCity, Gocycle, Panther a BBF formou testovací dráhy v hale 6 Pražského veletržního areálu v Letňanech. Návštěvníci veletrhu si po registraci budou moci kola zapůjčit a řádně otestovat ve vyznačeném prostoru. Na stánku 6D10 přímo u dráhy budou poskytovány podrobné informace o nabídce elektrokol a elektrifikačních sestav na jízdní kola, o současné legislativě upravující provoz elektrokol na pozemních komunikacích a o dalších trendech v oblasti individuální dopravy.


Obr. 1: Testovací dráha elektrokol na veletrhu ELECTRON od společnosti Citybikes s.r.o.

Elektrokola jsou novým fenoménem cyklistiky či spíše individuální dopravy. Zájem o elektrokola v posledních 5 letech rapidně roste v celé Evropě i ve světě. Elektrokola akcentují přednosti jízdních kol (minimální provozní náklady, rychlost pohybu zejména v městském provozu, nízká váha a operativnost) tím, že odstraňují zvýšenou fyzickou zátěž při jízdě v kopcovitém terénu.

Jízda na elektrokole je nesmírně zábavná, ekonomicky velmi výhodná a především rychlá forma dopravy. S nástupem lithiových baterií zásadním způsobem klesá hmotnost a roste dojezd elektrokol. Na rozdíl od elektromobilů, které o své místo na trhu zatím bojují, jsou elektrokola již zcela cenově dostupným a maximálně funkčním výrobkem. Koncept kombinace lidské síly a elektrické energie v individuální dopravě může mít zásadní vliv na kvalitu životního prostředí v hustě osídlených městech, stejně jako blahodárný účinek na zdraví obyvatel díky snižování civilizačních chorob způsobovaných inaktivitou.

Odkazy & Download:
Domovská stránka
Charakteristika veletrhu
Informace pro vystavovatele
Informace pro návštěvníkyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 05. 08. 2013 v 15:32 zaslal host
Bez titulku
plánuje se nějaká další podobná akce, kde by se daly elektrokola vyzkoušet? nic takového jsem nenašel krom tady té [url=http://www.cyklospeciality.cz/aktuality/ohlednuti-za-festivalem-cyklospecialit-a-mistrovstvim-cr-brompton/]akce[/url] - festivalu


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa GPS 2J431 - SMA
Aktivní GPS anténa 2J431 s SMA konektorem
Skladem od 223 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007