. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
FEZ Mini - vývojová platforma pro .NET ARM
4. února 2016 - 5:09 | Pandatron | FEZ Mini - vývojová platforma pro .NET ARM   verze pro tisk

FEZ Mini - vývojová platforma pro .NET ARM

FEZ Mini je malá vývojová platforma se systémem Microsoft. NET Micro Framework, která je založená na procesorech NPX LPC2387 a LPC2388 (architektury ARM). Díky této kombinaci je možné použít oblíbený programovací jazyk C# v rámci volně dostupného vývojového prostředí Microsoft Visual C# express pro procesorovou platformu a zdrojový kód psát s mnohem větší efektivitou.

Kromě FEZ Mini je dostupný i FEZ Domino, který je přímo kompatibilní se systémem Arduino. Díky ní je snadno použitelná v již existujících deskách a nabízí jejich rozšíření o nové možnosti. Naproti tomu FEZ Mini je pinově kompatibilní s BasicStamp2 a díky klasické rozteči pinů 0,1” umožňuje přímé použití například v kontaktním poli.

Pro uživatele, kteří s uvedenou architekturou teprve začínají, je k dispozici celá řada knihoven. Kromě základních příkladů obsluhy periferií typu UART, SPI, I2C, GPIO, PWM, ADC, DAC, CAN apod. jsou dostupné i kompletní implementace souborového systému FAT nebo zpracování kódu ve vláknech.

Více informací na: http://www.microframeworkprojects.com/index.php?title=FEZ_MiniGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007