. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zesilovač pro VKV
Jednoduchý zesilovač pro VKV

Jednoduchý zesilovač pro VKV

Zesilovač uvedený na obr. 1 je používán jako průběžný na souosém vedení 75R (koaxiál) v pásmu 88 MHZ až 108 MHz. Zisk 20 dB je v uvedeném pásmu konstantní – určený zejména přenosovou vlastností transformátorů. Jsou použita dvouděrová jádra (VKV brýle 8 mm), vinutí je na středním sloupku drátem o průměru 0,5 mm. S balunem na vstupu jej lze pro nenáročné účely využít jako předzesilovač k anténě 300R. Zesilovač zdaleka nevyužívá zesilovací schopnosti tranzistoru, vzhledem k tomu také není nestabilní, nevyžaduje stínění a pracuje na první zapojení.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN45 - Generátor 8 kHz až 45 MHz
Moduly PGEN45, jejichž základem je integrovaný obvod LTC1799, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 8 kHz do 45 MHz.
Skladem od 530 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007