. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Varistory řady TransGuard pro automobilový průmysl
29. března 2011 - 10:24 | Pandatron | Varistory řady TransGuard pro automobilový průmysl | Komentářů: 0  

Varistory řady TransGuard pro automobilový průmysl

AVX představil nové zástupce varistorů řady TransGuard®, které jsou určené pro použití v aplikacích automobilového průmyslu, kde umožňují splnění přísných norem.

AVX Corporation, přední světový producent moderních pasivních součástek a konektorů, oznámil rozšíření svých varistorů řady TransGuard. Nové typy jsou primárně určeny pro použití v oblasti automobilového průmyslu a bez problémů zvládají i ty nejpřísnější nároky. Varistory řady VCA jsou podle AEC Q200 kvalifikovány pro průmyslové normy automobilových systémů, přičemž zároveň dosahují výborných energetických a proudových schopností.

Varistory řady VCA poskytují obousměrnou ochranu citlivých elektronických obvodů a kromě základní řady je možná výroba i podle zákaznických požadavků. V současné době je k dispozici jmenovité napětí od 16 do 85 V DC v provedení pro povrchovou montáž velikosti 0402 až 1210. Díky svým vlastnostem jsou produkty řady VCA ideální pro moduly CAN, senzory, ochrany indukční zátěže (motoru) i pro potlačení přechodových jevů v aplikacích hybridních automobilů (HEV), doplňcích pro hybridní elektrická vozidla a užitkových vozidel.


Obr. 1: Typický průběh závislosti varistorů

"Řada VCA rozšiřuje stávající nabídku našich TransGuard produktů pro automobilové aplikace, kde je schopna zajistit vynikající vlastnosti a efektivní provoz. Princip spočívá v konzistentním a spolehlivém výkonu při potlačení přechodových jevů a nežádoucích signálů," uvedl Jim Wright, produktový manažer AVX. "Jako světový lídři v oblasti ochranných řešení, se neustále staráme o zdokonalování našich aktuálních produktů a rovněž provádíme neustálý vývoj nových řešení, které splní náročné požadavky rychle se vyvíjejícího trhu."

Již dnes se tak možné oznámit záměr AVX na další plánované rozšíření varistorů řady VCA směrem k nižšímu jmenovitému napětí a doplnění velikostí 1812 a 2220.


Tab. 1: Přehled varistorů řady VCA pro automobilový průmysl s 12V palubním napětím

Dostupnost a cena:
Varistory řady VCA TransGuard jsou již nyní dostupné ve vzorkovém i produkčním objemu. Koncová cena byla výrobcem stanovena na 0,01 až 0,35 USD/ks, dle požadovaného typu a objemu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů

AVX Designs TransGuard® Varistor Series to Automotive Industry Standards
Transient Suppression Products
TransGuard Automotive SeriesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO1R - Multifunkční relé s USB rozhraním
Multifunkční relé s USB rozhraním - PUSBIO1R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007