. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Siemens získal ocenění veletrhu Amper
31. března 2011 - 6:07 | Pandatron | Siemens získal ocenění veletrhu Amper   verze pro tisk

Siemens získal ocenění veletrhu Amper

Společnost Siemens získala čestné uznání mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky Amper 2011 za frekvenční měnič s typovým označením Sinamics G150 Clean Power. Nový měnič představuje unikátní řešení pro minimalizaci harmonického zkreslení napájecí sítě u střídavých regulovaných pohonů a je určen pro nasazení v průmyslových a energetických aplikacích.

Frekvenční měnič Sinamics G150 má zvýšený stupeň krytí až do IP54 a jeho minimální harmonické zkreslení umožňuje provoz i v sítích s přísnými požadavky na kvalitu odběru elektrické energie. Jeho funkce tak odpovídají požadavkům na energeticky účinný provoz ventilátorů, čerpadel, kompresorů a jednoduchých strojů s konstantním momentem zátěže. Díky použití vestavěného filtru typu LHF compact (Line Harmonics Filter compact) má měnič z hlediska zastavěného prostoru velmi úspornou konstrukci. K bezpečnému odpojení měniče i filtru od rozvodné sítě slouží společný hlavní vypínač a výkonový stykač. Díky tomu odpadá nákladná dvojí montáž pojistek, vypínačů a stykačů i přídavná síťová tlumivka.

Sinamics G150 najde uplatnění zejména v chemickém, petrochemickém, papírenském, sklářském či potravinářském průmyslu a dále v energetice a čistírnách, resp. úpravnách odpadních vod. V České republice byl tento měnič doposud nasazen například v pohonech kondenzátních čerpadel v elektrárně Tušimice či v čerpadlech chladicího okruhu společnosti Škoda Auto.

Více informací na: http://www.siemens.cz/siemjet/cz/home/press/releases/new/Main/61452.jetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 29. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007