. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Altium Designer Roadshows 2011
13. dubna 2011 - 8:00 | Pandatron | Altium Designer Roadshows 2011 | Komentářů: 0  

Altium Designer Roadshows 2011

Setkání současných a budoucích uživatelů Altium Designeru, to je tématem celodenní Roadshows Altium Designer 2011, konané v Praze, Brně a Bratislavě.

Altium Designer je návrhové prostředí pro elektroniku, známé především svým inovativním přístupem k návrhu elektronických zařízení jako celku. Jeden software zajišťuje nejen návrh schémat a plošných spojů, ale zároveň nabízí i možnost návrhu konfigurace pro obvody FPGA a CPLD včetně embedded aplikací. Portfolio společnosti Altium doplňuje návrhové prostředí svými vývojovými kity NanoBoard 3000,se kterými můžete pohodlně vyvíjet prototypové FPGA aplikace.

V současné době je Altium Designer dostupný v jubilejní verzi 10, která je výchozím bodem změny pohledu na vývoj elektroniky vůbec.

Novinky v Altium Designeru 10 a mnoho dalšího můžete naživo shlédnout na letošním již tradičním celodenním setkání návrhářů Altium Designer Roadshows 2011. Na tuto akci vás zve společnost RETRY s.r.o., distributor systému Altium Designer a všech produktů společnosti Altium pro Českou republiku a Slovensko.

Všichni účastníci Roadshows obdrží slevový voucher na nákup Altium Designeru a mohou se zúčastnit losování o hodnotné ceny, které obsahují i vývojový kit NanoBoard 3000 včetně 12 měsíční licence Altium Designeru 10 pro FPGA aplikace a průhledného krytu v celkové ceně 10.000 Kč bez DPH.

Místo konání Altium Roadshows 2011:

  • 3. května 2011 – Praha
  • 4. května 2011 – Brno
  • 5. května 2011 – Bratislava


Účast na Altium Designer Roadshows je ZDARMA. Registrace je možná zde. Počet míst je omezený, proto neváhejte.


Odkazy & Download:
Domovská stránka Altium
Domovská stránka distributora pro ČR a SR RETRY s.r.o.
Altium Designer Roadshows 2011GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48
Univerzálním a bohatě vybavený vývojový kit s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodný jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 755 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007