. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vývojové prostředí XL_STAR
20. dubna 2011 - 7:00 | Pandatron | Vývojové prostředí XL_STAR | Komentářů: 0  

Vývojové prostředí XL_STAR

Konstruktéři elektronických zařízení portálu element14 a společnost Freescale™ Semiconductor představují nové vývojové prostředí pro návrh osmibitových mikroprocesorů - XL_STAR.

Společenství inženýrů konstruktérů elektronických zařízení element14 společně s Freescale™ Semiconductor oznámilo nový přírůstek k nejnovějším inovacím, XL_STAR, demonstrační desku s vývojovým prostředím, ladícím systémem (debuggerem) a akcelerometrem, založené na osmibitovém MCU. XL_STAR je multifunkční vývojový nástroj pro hardwarové i softwarové inženýry, který zjednodušuje a zrychluje vývoj kódu a funkcionality detekce pohybu pro přenosná zařízení s nízkou spotřebou.


Obr. 1: Vývojové prostředí XL_STAR

XL_STAR nabízí kompletní vývojové prostředí pro MCU, které kombinuje nízkopříkonovou všestrannost osmibitového MCU MC9S08MM128 od Freescale a volně dostupnou verzi CodeWarrior for Microcontrollers také od firmy Freescale, nyní schopnou generovat až 64 kb objektové kódy z kódu buď v assembleru nebo v C. Tato aktualizace CodeWarrior dovoluje bezplatně vyvíjet kódy u více než 80 % řady HCS08, osmibitového MCU. XL_STAR podporuje také řadu Flexis od Freescale, což umožňuje získat vyšší výkon přechodem na 32bitový MCU bez nutnosti přepracovat základní desku.

Díky strategickému partnerství s Freescale je XL_STAR nyní dostupné v produktové nabídce Farnell. element14 je inovativní technologický portál a sociální společenství inženýrů navrhujících elektronické konstrukce, který uživatelům poskytuje funkce Web 2.0 i možnost přístupu k 10 tisíc dokumentů a hardwarových i softwarových nástrojů.

„Trvale se věnujeme splnění a překročení požadavků konstruktérů elektronických zařízení, podporujeme je v jejich práci, ve vývoji světových prvotřídních návrhů a výrobků“, říká David Shen, Group Senior Vice President a Global Head of Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Naše partnerství s Freescale pro vytvoření XL_STAR dokládá plnění našeho závazku dávat konstruktérům elektronických zařízení nejlepší nástroj pro jejich práci na vývoji produktů. Inovace jako tato z element14 jsou nejdůležitější a my budeme i nadále nejnovějšími dostupnými technologiemi konstruktéry trvale podporovat v celosvětovém měřítku.

Misí element14 je podpora společenství elektronických konstruktérů špičkovými informacemi, zdroji a produkty. Pokud se nemůžete dočkat experimentů s XL_STAR okamžitě po rozbalení dodávky, prostě desku zapněte a vyzkoušejte předprogramovanou aplikaci. XL_STAR disponuje řadou předprogramovaných ukázek navržených tak, aby předvedly některé z aplikací, které můžete využít s integrovaným akcelerometrem.

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
Společnosti Farnell a Freescale si vás dovolují pozvat na jedinečný BEZPLATNÝ webový seminář!GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007