. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Webový seminář společností Farnell a Freescale
22. dubna 2011 - 8:00 | Pandatron | Webový seminář společností Farnell a Freescale | Komentářů: 0  

Webový seminář společností Farnell a Freescale

Ať už jste konstrukční inženýr nebo ještě studujete, jsme si jisti, že chcete držet krok se všemi nejnovějšími a nejpokrokovějšími technologiemi.

Ať už jste konstrukční inženýr nebo ještě studujete, jsme si jisti, že chcete držet krok se všemi nejnovějšími a nejpokrokovějšími technologiemi.

Proto bychom vás chtěli pozvat na následující prezentaci:

  • 32bitové mikrokontroléry Kinetis (jádro ARM Cortex M4)
  • Měníme filozofii návrhu vestavěných systémů

Během programu podrobně vysvětlíme, proč nejširší sortiment mikrokontrolérů na trhu založený na jádru Cortex M4 představuje ideální platformu pro váš následující návrh. Řada Kinetis nabízí bezkonkurenční úrovně integrace smíšeného signálu, možnosti komunikace a nejnižší spotřebu v odvětví spolu s kompletní nabídkou hardwaru a softwarových nástrojů.

Mikrokontroléry Kinetis umožňují vývojářům zmenšit rozsah kusovníku, dosáhnout kratších vývojových cyklů a snížit celkové náklady na vývoj. Navíc 5 šťastných výherců vylosovaných z účastníků semináře získá novou vývojovou sadu Kinetis Kwikstik. Nová sada Kwikstik představuje nejrychlejší způsob vývoje aplikace Kinetis Cortex M4 - vývojový a ladicí nástroj v jednom kompletním balíčku. Zaregistrujte se a získáte možnost zúčastnit se losování o pět hodnotných cen!

Kdy a kde?

Datum: 27. duben 2011
Čas: 13:00 (místní čas)
Místo: Navštivte stránky www.element14.com
Doba trvání: 45 min. prezentace a 15 min. otázky a odpovědi
Formát: Internetová prezentace
Jazyk: Čeština

Jednoduchý registrační formulář a více informací o seminářích získáte na této stránce: Společnosti Farnell a Freescale si vás dovolují pozvat na jedinečný BEZPLATNÝ webový seminář!

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
Společnosti Farnell a Freescale si vás dovolují pozvat na jedinečný BEZPLATNÝ webový seminář!GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MICRO - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007