. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell jako první v Evropě nabízí konektory Molex EXTreme Power

Farnell jako první v Evropě nabízí konektory Molex EXTreme Power

Společnost Farnell, přední mezinárodní distributor elektronických a průmyslových součástek a součást celosvětové společnosti Premier Farnell, rozšířila svoji nabídku spojovacích prvků a jako první v Evropě nabídla kompletní řadu Molex EXTreme Power, která obsahuje konektory EXTreme LPHPower, MicroPower a ZPower.

Potřeba konektorů pro vysoké proudy ve stále menších rozměrech je pro konstruktéry trvalou výzvou. Molex EXTreme Power jsou konektory pro vysoké proudy, které se ve své třídě vyznačují nejlepšími výkonovými hustotami a jsou vhodné pro široké spektrum aplikací. Pokrývají široký rozsah proudových hodnot, mechanických řešení krytu, způsobu propojení i možností konfigurace.


Obr. 1: Konektory Molex EXTreme Power

Podrobné produktové informace nových konektorů lze dohledat také v globálním společenství inženýrů konstruktérů element14 na Molex EXTreme Power, kde mohou konstruktéři diskutovat o svých aplikacích a potřebách s ostatními a stahovat podrobné technické informace. Konektory Molex EXTreme Power jsou u Farnell k dispozici pro dodávku následujícího dne.

K nové smlouvě řekl Steve Herd, Head of EMCO Product & Supplier Management firmy Farnell: „Molex je novátorem v oblasti propojovacích produktů již mnoho let. Řada EXTreme Power úspěšně řeší rostoucí počet aplikací s vysokou proudovou hustotou, kdy je na desce omezený prostor.“

„Molex je potěšen, že spolupracuje s Premier Farnell,“ říká Steve Keep, European Distribution Marketing Manager společnosti Molex. „V Evropě je Farnell s tímto produktem první na trhu a agresivní celosvětová cenová politika u řady EXTreme Power znamená dobrou pozici pro oslovení důležitého evropského trhu s výkonovými konektory.“

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
Molex EXTreme PowerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007