. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell nabízí osciloskopy InfiniiVision X-Series od Agilent Technologies

Farnell nabízí osciloskopy InfiniiVision X-Series od Agilent Technologies

Společnost Farnell nabízí novou řadu osciloskopů InfiniiVision 3000 a 2000 X-Series od Agilent Technologies. Tyto osciloskopy jsou ve své třídě konstruovány tak, aby uživateli nabídly nejvyšší hodnotu, dostupný počet funkcí a výkon.

Společnost Farnell, přední distributor elektronických a průmyslových součástek, nabízí novou řadu osciloskopů InfiniiVision 3000 a 2000 X-Series od Agilent Technologies. Kromě toho je zákazníkům k dispozici veterán s 25letou zkušeností s testováním a měřením z firmy Agilent Technologies - Bryan Thompson, který je připraven zodpovědět otázky o nové řadě osciloskopů. K dispozici je prostřednictvím portálu element14, který úzce spolupracuje se společností Farnell.

Osciloskopy InfiniiVision X-Series jsou ve své třídě konstruovány tak, aby uživateli přinesly nejvyšší hodnotu, dostupný počet funkcí a výkon. Se svými 26 typy od 70 MHz do 200 MHz může řada uspokojit celou řadu vývojářů a techniků, ať už hledají jednodušší, nebo složitější typy. Nové osciloskopy InfiniiVision X-Series jsou navrženy s přelomovou technologií, kterou umožnil 90 nm CMOS ASIC zvaný MegaZoom IV, který poslouží ve více osciloskopech při stejných nákladech.


Obr. 1: Osciloskopy řady InfiniiVision X-Series od Agilent Technologies

S novou generací osciloskopů mohou uživatelé:

  • Vidět více signálů a více času na největším displeji 8,5“ WVGA ve své třídě, s pamětí až 4 Mpts a nejrychlejší obnovou signálu až do 1 milionu zobrazení za sekundu.
  • Udělat více s výkonem čtyř přístrojů v jednom: osciloskopem, logickým analyzátorem, funkčním generátorem WaveGen a analyzátorem protokolů.
  • Získat více v ochraně svých investic jediným osciloskopem, který je možné do budoucna dále aktualizovat a to včetně šířky pásma.

„Tato řada nabízí našim zákazníkům z oblasti vzdělávání a konstrukce elektronických zařízení špičkový osciloskop za rozumnou cenu“, vysvětluje Mike Buffham, ředitel managementu produktů a dodavatelů firmy Farnell. „Jsme potěšeni tím, že můžeme nabídnout tyto průlomové přístroje a těšíme se na spolupráci s předním dodavatelem, jakým společnost Agilent Technologies rozhodně je.“

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
Domovská stránka Agilent
Agilent Technologies - globální dodavatel špičkové měřicí technikyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA328
Nejvýkonnější varianta univerzálního a bohatě vybaveného vývojového kitu s obvodem ATmega328 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 795 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007