. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nový projekt pro vývojáře zdravotnických aplikací

Nový projekt pro vývojáře zdravotnických aplikací

Vývoj lékařské elektroniky představuje jednu z nejrychleji rostoucích oblastí trhu a předpokládá se, že její objem se během následujících pěti let ještě ztrojnásobí. Společnost Mouser Electronics se tedy rozhodla připravit webové rozhraní, věnované právě aplikacím jako je monitorování životních funkcí a diagnostika zdravotního stavu pacienta.

Důvodem je skutečnost, že lékařská elektronika je pro konstruktéry zároveň jeden z nejnáročnějších trhů, kde je nutné využívat složité technologické procesy, znát současné právní úpravy a být si vědom dlouhých vývojových cyklů.

Společnost Mouser Electronics tyto problémy uznává a na základě svých zkušeností se rozhodla vytvořit jedinečný zdroj informací, který pomůže udržet přehled právě v oblasti technologií a produktů pro zdravotnické aplikace. Konstruktérům zde budou k dispozici interaktivní bloková schémata jednotlivých zařízení, pomocí kterých bude možné dojít k nejoptimálnějším řešením od většiny významných producentů elektronických součástek, včetně společností Texas Instruments, Maxim, Honeywell a Microchip.

Projekt The Medical Application site postupně nabídne řešení pro všechny oblasti systémů monitorování životních funkcí pacienta a diagnózy zdravotního stavu, stejně jako řadu technologických zdrojů, jako jsou videa a průvodce pro konstruktéry. Na první stránce se objeví aplikace, jako jsou například Pulsoměry, měřiče tlaku krve, digitální teploměry či digitální stetoskopy. Navíc společnosti Texas Instruments a Honeywell oznámily navázání úzké spolupráce s projektem tím, že budou pravidelně přispívat svými články, zaměřujícími se na konkrétní témata lékařské elektroniky.

Více informací na: http://cz.mouser.com/pdfdocs/PublicRelationsMedicalMicrosite.pdfGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,240   USD = 23,457
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007