. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Programovatelné oscilátory s technologií MEMS
26. května 2011 - 6:51 | Pandatron | Programovatelné oscilátory s technologií MEMS   verze pro tisk

Programovatelné oscilátory s technologií MEMS

Společnost MSC představila novou rodinu programovatelných oscilátorů s technologií MEMS od SiTime. Obvody řady SiT820X se v kritickém rozsahu 12 kHz až 20 MHz mohou pochlubit fázovým jitterem pouhých 600 fs a dlouhodobou stabilitou kmitočtu ±10 ppm při teplotách v rozmezí od -40 °C do +85 °C.

Stejně jako ostatní oscilátory SiTime s technologií MEMS, jsou i obvody SiT8208 a SiT8209 schopny provozu ve frekvenčním rozsahu 1 až 80 MHz, respektive 80 až 220 MHz s přesností na šest desetinných míst. Napájecí napětí oscilátorů je v rozmezí od 1,8 V do 2,5 - 3,3 V a programovatelný sklon výstupního signálu umožňuje velmi jednoduché impedanční přizpůsobení a zároveň efektivně redukuje EMI. Obvody jsou však schopny dodat dostatečný proud i pro přímé řízení několika systémů, takže použití dalších obvodů není potřeba.

Obvody skupiny SiT820X podporují celou řadu programovatelných funkcí, jako je především výstupní frekvence, stabilita, nebo napájecí napětí, což z nich tvoří ideální řešení pro použití v oblasti telekomunikací, datových sítí a bezdrátových systémů. Podle přání zákazníka mohou být obvody SiT820X i jako přímá náhrada za stávající krystalové a SAW oscilátory, které využívají standardních průmyslových pouzder typu 3225, 5032 a 7050.

Zakázkové vzorky programovatelných oscilátorů s technologií MEMS jsou dostupné v průběhu tří až pěti pracovních dnů. Výrobní objemy jsou pak dostupné v termínu tří až pěti týdnů, od obdržení objednávky.

Více informací na: http://www.msc-ge.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007