. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell nabízí polymerové tantalové kondenzátory od AVX

Farnell nabízí polymerové tantalové kondenzátory od AVX

Společnost Farnell, přední distributor elektronických a průmyslových součástek oznámila, že bude nabízet nejnovější polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž od společnosti AVX.

Společnost Farnell, přední distributor elektronických a průmyslových součástek oznámila, že bude nabízet nejnovější polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž od společnosti AVX. Součástky oceněné na Elektra 2010 v kategorii pasivních a elektromechanických produktů zahrnují tzv. "jednoanodovou" řadu TCJ a "víceanodovu" řadu TCM. Tyto nové součástky doplňují široký sortiment produktů AVX, které již Farnell již nabízí, tento sortiment obsahuje kondenzátory, rezistory, krystaly a oscilátory a spojovací prvky.

Nové polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž získaly mnoho průmyslových prvenství, včetně nejvyššího provozního napětí (50 V) pro tento typ prvků a nejnižší hodnoty ESR – ekvivalentního sériového odporu (až do 25 mOhm). Svou schopností odolat vysokému zvlnění jsou tyto kondenzátory velmi vhodné pro aplikace v různorodých výkonových obvodech. Špičková úroveň teplotní stability a rozsahu pracovního napětí plus vynikající odolnost a pouzdro s nízkým profilem (2,6 mm), který je nižší než ekvivalentní elektrolytické kondenzátory, to vše nové kondenzátory dále odlišuje a dodává jim vyšší univerzálnost použití.

„Jsme potěšeni, že návrhářům a technikům můžeme nabídnout tyto nové, technicky pokročilé prvky pro jejich nové konstrukce,“ říká Andy Brook, produktový manažer pasivních součástek a ochrany obvodů společnosti Farnell. „Význam a důležitost nových polymerových tantalových kondenzátorů pro povrchovou montáž od společnosti AVX je podtržena skutečností, že získaly vysoce hodnocené ocenění v kategorii pasivních a elektromechanických produktů roku v posledním ročníku Elektra Awards.“

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
AVX – výrobce pasivních elektronických součástek
Kondenzátory AVX TCJGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 27. 09. 2011 v 15:57 zaslal host
AVX
AVX byla taky česká firma. Dnes vám kondenzátory neprodají, leda by jste chrastil eury a objednával po paletách.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz BOOST
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, High power, 28dBm/15V
od 196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007