. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové chladiče Jaro Thermal
15. června 2011 - 5:00 | Pandatron | Nové chladiče Jaro Thermal   verze pro tisk

Nové chladiče Jaro Thermal

Společnost Jaro Thermal představila nový typ chladičů, směrující teplo do okolí a zároveň usnadňující přívod chladného vzduchu na vnitřní stranu chladiče.

Design s řadou otvorů zvyšuje plochu povrchu, čímž pomáhá optimalizovat chlazení a proudění okolního vzduchu přímo k dané součástce. Mezi hlavní aplikace nového typu chladiče patří především obvody v BGA provedení, užívané jak v průmyslových aplikacích, tak i počítačích, grafických čipech a síťových aplikacích.

Nanesená vrstva lepidla zároveň eliminuje potřebu montážních otvorů v okolí obvodu a zmenšuje plochu pouze na samotný obvod. Jinak jsou chladiče velmi tenké a vyhovují i potřebám přenosných a mobilních aplikací. Chladiče je možné použít jak na plastová, tak keramická či kovová pouzdra typu BGA apod., v závislosti na teplotním rozhraní použitého materiálu.

Více informací na: http://www.jarothermal.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007