. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Napájecí zdroje splňující SIL 3
27. června 2011 - 6:15 | Pandatron | Napájecí zdroje splňující SIL 3 | Komentářů: 0  

Napájecí zdroje splňující SIL 3

Společnost Pepperl+Fuchs rozšířila své portfolio produktů o čtyři nové jednotky pro napájení vysílačů splňující požadavky integrity bezpečnosti až do úrovně SIL 3.

Každý z napájecích zdrojů K- a H-systémů od společnosti Pepperl+Fuchs byl rozšířen o dva přídavné sloty, které byly navrženy pro bezpečné aplikace podlehající úrovni SIL 3 dle normy EN61508. Výhodou těchto napájecích zdrojů je potřeba pouze jednoho vysílače ke konstrukci signálových obvodů podlehajících zabezpeční úrovně SIL 3. Dříve bylo zapotřebí dvou oddělených vstupů, které musely být neustále monitorovány. Pomocí jednoduchého výstupu a červené LED diody jsou signalizovány interní diagnostické funkce. Další výhodou nových modulů je možnost využití předepsaných testovacích intervalů v aplikacích SIL 2.


Obr. 1: Napájecí zdroje splňující SIL 3

Nové jednokanálové napájecí zdroje KCD2-STC-Ex1.ES a KFD2-STC4-Ex1.ES jsou pouze 12.5 a 20 mm široké, nabízí aktivní a pasivní výstupní signál 4-20 mA a řídící signál 1-5 V. Nové napájecí zdroje lze připojit do K-systému, který umí obhospodařit okolo 150 různých jiskrově bezpečných bariér a převodníků pro úpravu signálu. Napájecí zdroje jsou určeny pro montáž na 35 mm DIN lištu a díky jednoduchému signálovému výstupu poskytují informace o interní diagnostice.

Napájecí zdroje HiC2025ES a HiD2025ES byly navrženy pro H-systémy, u kterých jsou zdroje připevněny na obvodovou desku. Napájecí zdroje mají šířku 12.5 a 18 mm a jsou kompatibilní s již existujícími zakončovacími deskami.


Obr. 2: Napájecí zdroje HiC2025ES a HiD2025ES

O společnosti Pepperl+Fuchs:
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu. Jedna společnost – dvě divize:

Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.

Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

HiC2025ES - SMART Transmitter Power Supply
Datasheet HiC2025ESGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M66 QUECTEL
Quad-Band GSM/GPRS SMD modul s Bluetooth a rozměry 15,8 x 17,7 mm.
Skladem od 289 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007