. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Lineární obrazové snímače InGaAs
1. listopadu 2016 - 1:16 | Pandatron | Lineární obrazové snímače InGaAs   verze pro tisk

Lineární obrazové snímače InGaAs

Řady lineárních obrazových senzorů G11135 s technologií InGaAs společnosti Hamamatsu Photonics je určena pro kontrolu a detenci předmětů v systému výstupní kontroly.

Jejich základem je pole InGaAs fotodiod a integrovaný CMOS čip se zesilovačem a obvodem pro kompenzaci offsetu, posuvným registrem a zdrojem hodinového signálu. Řada senzorů G11135 má rovněž integrované tzv. zadní podsvětlení, nasvětlující snímanou plochu.

Technologie s piny india odstraňuje potřebu připojení čipu pomocí zlatých drátků, které by jinak mohly omezit spolehlivost a výkon celého snímače.

Řada senzorů G11135 je k dispozici s 256 a 512 pixely velikosti 50 x 50 µm nebo 25 x 25 µm na jeden bod. Obě provedení se vyznačují vysokou citlivostí od 0,95 do 1,7µm a jediným obrazovým výstupem, který podporuje vysokorychlostní přenos dat na frekvenci až 5 MHz, stejně jako vynikající linearitou mezi pixely.

Využití senzorů řady G11135 se nabízí především v průmyslových aplikacích infračervené kontroly produktů, zejména pak potravin. S jejich pomocí je možné například detekovat cizí tělesa v potravině, jako jsou především úlomky skla apod.

Více informací na: http://sales.hamamatsu.com/info/pittcon/?src=hp-ofinterest#ingaasGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007