. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Keramické kondenzátory do 200°C
20. července 2011 - 9:00 | Pandatron | Keramické kondenzátory do 200°C   verze pro tisk

Keramické kondenzátory do 200°C

Společnost Kemet, výrobce pasivních součástek, oznámila že jako první nabízí vícevrstvé keramický kondenzátor (typ MLCC) velikosti EIA 0402 schopné spolehlivého provozu v prostředí s okolní tepovou až +200 °C.

Vysokoteplotní řada C0G kondenzátorů Kemet se vyznačuje použitím základního kovového dielektrického systému, který jako jediný nabízí dobrý poměr výkonu, vysoké kapacity a dobré stability při externích teplotách až do 200 °C. Jedná se tedy o náhradu dosavadních technologií typu X7R/BX/BR.

Mezi typické aplikace, kde může nová řada kondenzátorů nalézt své uplatnění, patří především kritické časovací obvody, obvody ladění s požadavkem na nízké ztráty, obvody s pulzním a vysokým proudem, nebo také obvody typy bypass, filtry, blokování napájecího napětí a řada dalších aplikací, určených pro provoz v extrémních podmínkách. Navíc se nemusí jednat přímo pouze o průmyslové aplikace, neboť vysoké teploty panují například i v automobilech či měřicích systémech důlních zařízení a geofyzikálních sond.

„Špičková technologie C0G svými vlastnostmi překonává i velmi rozšířené kondenzátory typu X7R, navíc s možností použití ve velice extrémních provozních podmínkách. Kondenzátory C0G mají ve skutečnosti vyšší efektivní kapacitu než většina X7R a navíc ani při teplotě +200 °C nemění svou kapacitu nebo provozní napětí,“ řekl Bill Sloka, Produktový manažer společnosti Kemet.

Více informací na: http://www.kemet.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007