. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Novinky a trendy elektrotechniky na jaře v Praze!
29. července 2011 - 8:00 | Pandatron | Novinky a trendy elektrotechniky na jaře v Praze! | Komentářů: 0  

Novinky a trendy elektrotechniky na jaře v Praze!

Firmy z oblasti elektrotechniky, energetiky, automatizace, elektroniky a dalších oborů představí své novinky opět v Praze a to na druhém ročníku elektrotechnického veletrhu ELECTRON, který se bude konat již 13. - 16. března 2012 v Pražském veletržním areálu Letňany.

Organizátoři připravili pro druhý ročník veletrhu několik změn. První z nich je posun termínu konání veletrhu již na březen. ELECTRON bude tedy pro mnohé firmy místem, kde přestaví novinky a inovace z oboru. Pozitivní změnou jak pro veletrh ELECTRON, tak pro celé pražské výstavnictví, je modernizace Pražského veletržního areálu Letňany, který poskytne vystavovatelům kvalitnější zázemí, přednáškové prostory i nabízené služby.

Další novinkou, která je pro vystavovatele připravena, je možnost prezentovat se na specializovaných veletrzích FOR ENERGO – 1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Firmy z těchto oborů se tak mohou poprvé v České republice ukázat svým stálým i novým zákazníkům na vyprofilovaném veletrhu a zaměřit svou prezentaci na cílovou skupinu. Souběžné veletrhy mají silnou mediální kampaň v příslušných odborných mediích a podporu odborných organizací z jednotlivých oblastí činnosti.

To, co naopak zůstává z prvního ročníku veletrhu, je cenová politika a výhody účasti. Zájemci mají možnost do první uzávěrky, která je 30. 9. 2011, objednat výstavní plochu již od 1 600,- Kč/m2. Samozřejmostí zůstává libovolný počet vstupenek na veletrh pro vystavovatele zdarma nebo možnost konzultace umístění expozice.

Jednotlivé veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí včetně intenzivnější propagace na Slovensku. Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Předsedkyně poslanecké sněmovny parlamentu České republiky Miroslava Němcová. Mezi odborné organizace, které podporují veletrh a jeho vystavovatele, patří mimo jiné Elektrotechnický svaz český, Česká fotovoltaická průmyslová asociace, Česká asociace telekomunikací a mnoho dalších.

V současné době je již také pečlivě připravován doprovodný program veletrhu ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

V tuto chvíli jsou již na veletrhu přihlášeny mimo jiné firmy ABB, s.r.o., SMA Czech Republic, TURCK s.r.o., ELEMAN s.r.o. nebo Pražská energetika a. s. Ing. Josef Raffay, vedoucí oddělení Analýzy trhu a poradenství společnosti PRE, k účasti na veletrhu dodává: „V loňském roce jsme se účastnili 1. ročníku veletrhu ELECTRON. Bezproblémový průběh veletrhu, celková spokojenost se službami a pozitivní ohlasy našich partnerů byly podnětem k účasti i v roce 2012. Rádi Vás přivítáme v naší expozici.“

Aktuální informace naleznete na www.electroncz.cz, www.forautomation.cz a www.forenergo.cz.

Odkazy & Download:
ELECTRON - 2. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky
První ročník veletrhu ELECTRON
Informace pro vystavovatele
Informace pro návštěvníkyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
XPort XE
Síťový převodník řady Xport, integrovaný do konektoru RJ45
Skladem od 850 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007