. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
K dispozici je nová verze iX 1.30
10. srpna 2011 - 7:30 | Pandatron | K dispozici je nová verze iX 1.30 | Komentářů: 0  

K dispozici je nová verze iX 1.30

Společnost Beijer Electronics představuje inovovanou verzi systému iX 1.30. Systém iX je díky své architektuře s otevřenou platformou nejrozšířenějším grafickým HMI na světě, nyní inovovaným a rozšířeným o nové funkce.

Systém iX díky své architektuře s otevřenou platformou a jedinečné grafice udává trendy moderních HMI. Tento systém, vyvinutý společností Beijer Electronics, je nyní dostupný ve verzi s ještě větším výkonem, jejíž inovovaný software nabízí rozšířené možnosti. K dispozici jsou nové funkce pro vývoj i provoz aplikací HMI. Nová verze umožňuje rychlejší úpravy obrazovek a tvorbu projektů. K dalším vylepšením patří nová posouvací funkce touch scroll, ještě lepší upload a download dat než dříve a podpora čínštiny.


Obr. 1: Nový iX V1.30 upoutá intiutivním ovládáním a realistickými grafickými objekty

Systém iX Developer slouží jako univerzální nástroj pro tvorbu aplikací pro všechny operátorské panely iX Panel, zahrnující verze s klávesnicí i s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce od 4,3" do 19".

Přidáním nových a modifikací stávajících možností byla drasticky zvýšena výkonnost systému iX Developer i jeho verze runtime. Výsledkem je intuitivní návrhový nástroj, který umožňuje efektivně vytvářet realistické grafické prostředí.

Každý, kdo s iX V1.30 začíná, může s výhodou využít velké množství existujících ukázkových úloh, které mu pomohou s realizací jeho vlastního projektu. Stejně užitečný je rozšířený výběr ukázkových obrazovek. Uživatel se při tvorbě svého vlastního řešení může nechat inspirovat existujícími šablonami a skripty.

Obrazovky oživují animované soubory GIF a přispívají tak k bezpečné obsluze a provozu zařízení. Rozšířené funkce lze využít např. k vytvoření podsvíceného tlačítka, které jasně indikuje sepnutí. Velké omezení doby potřebné k inženýrské práci přináší rozšířená knihovna objektů a integrace grafických prvků do vlastních aplikací.

Nástroj Database Export umožňuje snadno sumarizovat data z výroby a seznam alarmů do kompletních reportních sestav. Data je možné exportovat ve formátu tabulky v Excelu a jsou tak připravena pro analýzu externími programy.

V režimu runtime je k dispozici nový Alarm-Viewer s vylepšenou navigací v seznamu alarmů. Pomocí funkce touch scroll je možné rychle a intuitivně procházet i dlouhými seznamy alarmů. Jako standard jsou nyní součástí systému i rozložení klávesnice s čínskými znaky nebo azbukou. Uživatelé tak mohou používat klávesnici specifickou pro jejich písmo a pracovat v důvěrně známém prostředí. Tato funkce je velmi užitečná, zvláště pro výrobce strojů určených na vývoz.

Nový zkušební verze je již nyní připravena ke stažení.

Beijer Electronics je rychle rostoucí společnost s širokými zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a komunikace. Produkty, které vyvíjí a prodává, a služby, jež poskytuje, jsou orientovány na zákazníka. Od svého vzniku v roce 1981 se Beijer Electronics vyvinula v mezinárodní skupinu působící v 16 zemích s obratem 1,2 mld. švédských korun (2010). Na stockholmské burze NASDAQ OMX Nordic Exchange Stockholm je společnost vedena v seznamu Small Cap pod označením BELE.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
SDR-5+ HF receiver - All Mode Softwarový přijímač
Digitální softwarový přijímače SDR-5+ je již pátou generací špičkových produktů naší společnosti. Jedná se o All Mode Receiver s integrovaným generátorem, dvěma anténními vstupy a VCO vstupem s frekvenčním rozsahem 0 až 100 MHz.
Skladem od 2550 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007