. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová řada bistabilních relé
7. září 2011 - 8:39 | Pandatron | Nová řada bistabilních relé | Komentářů: 0  

Nová řada bistabilních relé

Relé řady DW jsou určena speciálně pro použití v systémech digitálních a inteligentních měřicích zařízeních. Chcete-li ušetřit energii, pak bistabilní relé je tou správnou cestou. Dalo by se říci, že nová řada relé DW splňuje všechny požadavky tohoto segmentu.

Panasonic pod svým heslem "Eco Ideas", přispívá k rozvoji účinných a energeticky úsporných inteligentní systémů. Kromě oblasti inteligentních měřicích přístrojů, může být relé DW použito v mnoha dalších aplikacích, zejména pro spínání silových obvodů jako jsou topné spirály automatických praček, sušiček, myček, sporáků atd.


Obr. 1: Nová řada bistabilních relé pro inteligentní a měřicí systémy

Jeho malé rozměry (24 x 10 x 18,8 mm) a nízký ztrátový výkon 200 mW pro jednu cívku nebo 400 mW pro dvě cívky bistabilního relé jsou velice atraktivní parametry pro trh s bílou technikou kde vedou ke snížení spotřeby hlavně ve stand-by módu. Relé DW je k dispozici nejen ve variantě LCP (pro pájení vlnou), ale také v provedení PBT, která splňuje normu EN60335.


Obr. 2: Rychlost reakce relé z řady DW

V zásadě je možné použít relé DW v jakékoliv aplikaci, kdy je třeba spolehlivě a zároveň ekonomicky spínat výkon až 8A/250V AC. Kromě již zmíněného vede použití bistabilního relé DW k výraznému prodloužení funkčnosti jakýchkoliv systémů napájených bateriemi či akumulátory.

Teplotní rozsah použití -40 až 85 °C, váha 8 g a napěťová pevnost 12 kV jsou parametry vyhovující většině aplikací v tomto segmentu použití.

Dostupnost a cena:
V současné době jsou bistabilní relé řady DW dostupná na vyžádání v podobě vzorkových množství. Více informací o ceně a dostupnosti požadovaného objemu je možné získat na dotaz u výrobce a jeho distributorů.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Panasonic's new latching DW relayGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M10 QUECTEL
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul M10 firmy QUECTEL, GPRS Class 12, TCP/IP
Termín nepotvrzen od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007