. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Návrh DSP pro obvody FPGA
14. září 2011 - 9:28 | Pandatron | Návrh DSP pro obvody FPGA   verze pro tisk

Návrh DSP pro obvody FPGA

Společnost Altera Corporation včera předvedla nový návrh digitálního signálového procesoru (DSP) s podporou plovoucích desetinných čárek pro obvody FPGA. Podle jejich slov se jedná o první modelově založený návrhový nástroj, který umožňuje implementaci komplexních DSP algoritmů s výpočty s plovoucí desetinnou čárkou pro moderních hradlových polí. I nezávisle provedené analýzy v Design Technology, Inc. (BDTI) potvrzují vysoký výkon, účinnost a celkově jednoduchou implementaci DSP systémů do obvodů řady Altera Stratix® a Arria® FPGA.

Tzv. floating-point DSP design pro obvody Altera zajišťuje DSP kompilátor, který je integrovaný v DSP Builder Advanced Blockset, Quartus ® II RTL tool chain. Simulátor ModelSim, stejně jako nástroje MATLAB a Simulink od firmy MathWorks zjednodušují návrh DSP – implementaci DSP algoritmů do FPGA. Floating-point design kombinuje algoritmy pro modelování a simulaci, generování RTL, syntézu, stejně jako návrh a ověření získaného výsledku.

Uvedený systém společnosti Altera je ideální především pro náročné matematické aplikace, které zpravidla vyžadují vysoký dynamický rozsah obvodů DSP s plovoucí desetinnou čárkou.

Více informací na: http://www.altera.com/technology/dsp/floating-point/dsp-floating-point.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007