. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bluetooth 4.0 EDR s LE do automobilů
22. září 2011 - 7:00 | Pandatron | Bluetooth 4.0 EDR s LE do automobilů   verze pro tisk

Bluetooth 4.0 EDR s LE do automobilů

Toshiba Electronics Europe (TEE) uvedla na trh nový, integrovaný Bluetooth LSI řadič, který do aplikací z oblasti automobilového průmyslu a zdravotnických systémů přináší vysokorychlostní komunikační rozhraní s velmi nízkou vlastní spotřebou energie. Bluetooth v4.0 kompatibilní obvody TC35661 mohou také řešit stále rostoucí požadavky na bezdrátovou konektivitu u mobilních, bateriově napájených a senzorových aplikací.

Obvody TC35661, které jsou dodávány v kompaktním provedení typu TFBGA-64, jsou již výrobcem certifikované pro splnění AECQ100 a v aplikacích, vyžadujících Bluetooth v3.0 s EDR (Enhanced Data Rate) a funkce Bluetooth v4.0, mohou poměrně výrazně snížit jak počet vnějších součástek, tak i celkovou spotřebu energie. Obvody totiž již ve svém základním provedení podporují tzv. Bluetooth low energy (LE) režim. To jim zajišťuje jak nízkou spotřebou energie, tak i rychlé připojení a odpojení zařízení, vhodné pro širokou škálu aplikací a systémů z celé řady průmyslových odvětví.

Základem TC35661 je 65nm výrobní proces RFCMOS společnosti Toshiba a výhodou pak integrace všech potřebných funkcí, včetně VF symetrizačního členu, anténního přepínač a LNA. Integrované jádro ARM s paměťmi typu ROM a SRAM umožňuje zpracování všech Bluetooth protokolů a uživatelských úkolů na různých rychlostech. Mezi podporovaná komunikační rozhraní patří UART, SPI, USB 2.0, I2C a I2S/PCM.

Více informací na: http://www.toshiba-components.com/prpdf/6128E.pdfGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007