. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová úroveň produktivity s LabVIEW 2011
12. října 2011 - 5:59 | Pandatron | Nová úroveň produktivity s LabVIEW 2011 | Komentářů: 0  

Nová úroveň produktivity s LabVIEW 2011

Společnost National Instruments uvedla NI LabVIEW 2011, novou verzi k 25. výročí svého oceňovaného softwaru pro návrh systémů. Verze k 25. výročí softwaru pro návrh systémů přináší bezkonkurenční integraci hardwaru.

Společnost National Instruments uvedla NI LabVIEW 2011, novou verzi k 25. výročí svého oceňovaného softwaru pro návrh systémů. LabVIEW zvyšuje produktivitu techniků a vědců, kteří vyvíjejí a nasazují měřicí a řídicí systémy pro řešení těch největších technických výzev na světě. LabVIEW 2011 může dramaticky zvýšit efektivitu vývoje díky novým knihovnám a své schopnosti komunikovat s takřka libovolným hardwarovým zařízením či cílovým systémem, včetně nového vícejádrového kontroléru NI CompactRIO či NI PXIe-5665, což je jeden z nejvýkonnějších VF vektorových signálových analyzátorů na trhu. Také podporuje assembly vytvořené v nejnovější technologii Microsoft® .NET Framework a zahrnuje množství funkcí, které požadovali samotní uživatelé. Díky této a dalším výhodám pomáhá LabVIEW 2011 technikům integrovat jednotlivé komponenty systému do jediné rekonfigurovatelné platformy, aby mohli svou práci plnit rychleji, lépe a s nižšími náklady.


Obr. 1: Nová úroveň produktivity s LabVIEW 2011

„Před dvaceti pěti lety jsme vytvořili LabVIEW abychom technikům pomohli soustředit se na skutečné inovace namísto zápolení s komplikovaným programováním a s problémy při integraci systémů, a dnes se z něj stal nejvýznamnější software pro měření a řízení,“ řekl Jeff Kodosky, National Instruments obchodní a technologický vizionář, spoluzakladatel a vynálezce LabVIEW. „V každé nové verzi zůstává naším hlavním cílem zvýšení produktivity ve všech situacích, ať už prostřednictvím zajištění integrace s nejnovějším hardwarem, představení nových knihoven a aplikačních rozhraní či pomocí implementace funkcí požadovaných uživateli."

LabVIEW 2011 umožňuje technikům značně zvýšit produktivitu při různých úkolech, a to s pomocí následujících funkcí pro úsporu času:

  • Rychlý vývoj vizuálně přitažlivých a moderních uživatelských rozhraní s novou stříbrnou paletou ovládacích prvků a ukazatelů
  • Opětovná použitelnost kódu s podporou nejnovějších .NET assembly, .m struktur a nových IP modulů Xilinx v LabVIEW FPGA Module
  • Dosažení až pětinásobného zrychlení při nahrávání, spojování, editaci a překládání FPGA kódu
  • Programově řízené překládání a distribuce spustitelných souborů na cílové systémy
  • Vytváření asynchronních vláken pro rychlejší tvorbu vícevláknových aplikací s novým komunikačním API

Se svou stabilitou pro aplikace vyžadující vysokou spolehlivost a se zjednodušenou integrací s hardwarem od mnoha předních výrobců dává LabVIEW 2011 návrhářům měřicích a řídicích systémů jistotu pro efektivní inovace s prověřenou infrastrukturou podpory.


Obr. 2: NI LabVIEW 2011 Silver Controls

„Díky použití LabVIEW jsme zkrátili čas potřebný pro vývoj systému o jednu třetinu ve srovnání s časem, který bychom potřebovali s tradičním přístupem,“ řekl Glenn Larkin, inženýr z projektu National Ignitron Facility (NIF) v Lawrence Livermore National Laboratory, domově pokročilého výzkumu jaderné fúze a jednoho z nejvýkonnějších laserů na světě. „Plánujeme dále rozšiřovat použití LabVIEW a hardwaru od NI v dalších zařízeních, která NIF podporují, abychom dosáhli stejného nárůstu produktivity i u budoucích projektů.“

V kombinaci s modulárním hardwarem je LabVIEW 2011 nejdůležitější součástí přístupu NI ke grafickému návrhu systémů, která nabízí jednotnou platformu pro návrh, realizaci a nasazování aplikací s maximální efektivitou. Technici a vědci v takřka jakémkoliv oboru používají grafický návrh systémů, od aplikací pro základní měření až po nejsložitější výzkumné projekty.

Více informací o tom, jak přispívá LabVIEW 2011 ke zvyšování produktivity, naleznou čtenáři na adrese www.ni.com/labview.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
National Instruments představuje novou úroveň produktivity s LabVIEW 2011

Informace o LabVIEW 2011
New Features in NI LabVIEW 2011
NI CompactRIO
NI PXIe-5665GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M75 QUECTEL
Dual-Band GSM modul provedení SMD, pouze pro SMS služby
Termín nepotvrzen od 275 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007