. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Mouser se stal distributorem International Rectifier
20. října 2011 - 8:56 | Pandatron | Mouser se stal distributorem International Rectifier   verze pro tisk

Mouser se stal distributorem International Rectifier

Společnost Mouser Electronics, distributor elektronických součástek, oznámila uzavření nové, celosvětově platné distribuční smlouvy se společností International Rectifier.

Konstruktérům se tak otevírají dveře rychlejšího a jednoduššího přístupu k pokročilým technologiím IR z oblasti řízení spotřeby, které umožňují konstruovat dokonalejší aplikace a zvýšit účinnější využití každého spotřebovaného wattu.

„Smlouva se společností International Rectifier tvoří další krok na naší cestě nabídky kompletního spektra nejmodernějších technologií pro konstruktéry po celém světě,“ uvedl Mike Scott, viceprezident společnosti Mouser divize polovodičů. A dodává „Společnost International Rectifier je známa svým zaměřením na výkonové polovodičové součástky a subsystémy, čímž na trhu vytváří nezastupitelné místo a koncovým zákazníkům přináší rozšířenou hodnotu svých produktů. Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme tyto produkty nabídnout a těšíme se na dlouhodobou spolupráci.“

Více informací na: http://www.mouser.com/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007