. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
S krabičkami Hammond 1590 STPC a TRP upoutáte pozornost

S krabičkami Hammond 1590 STPC a TRP upoutáte pozornost

Pravidelný osmiúhelník a lichoběžník jsou dva nové tvary hliníkových krabiček z produkce Hammond. Série 1590 nabízí způsob, jak přidat na atraktivitě a originalitě Vašich výrobků.

Krabičky Hammond 1590 TRP a 1590 STPC z hliníkové slitiny nabízí nevšední tvary. S lichoběžníkovým (trapezoidním) a osmiúhelníkovým tvarem vyčnívají z řady běžných krabiček pravoúhlých tvarů. Lichoběžníková série 1590TRP se vyrábí ve 2 verzích - se základnou na kratší (TRPB) nebo na delší straně (TRPC).


Obr. 1: Krabičky Hammond řady 1590 TRP a 1590 STPC z hliníkové slitiny

Základní vlastnosti a výhody:

  • Neobyčejný lichoběžníkový a osmiúhelníkový tvar
  • Robustní hliníkové provedení
  • Třída krytí IP54
  • Překrývající se spoje – lepší EMI vlastnosti
  • Provedení bez povrchové úpravy, jakož i v 6 barvách
  • Odolná prášková polyesterová barva
  • Snadné umístění DPS díky malému sklonu bočných stěn

Krabičky jsou dostupné bez povrchové úpravy (natural finish) nebo také s povrchovou úpravou pomocí lesklé odolné práškové polyesterové barvy v šesti barvách – černá, kobaltová modř (RAL 5013), zelená (RAL 6024), světle šedá (RAL 7035), oranžová (RAL 2009) a červená (RAL 3011). Spojení mezi oběma částmi krabiček je řešeno jako překrývající se, což zvyšuje odolnost vůči pronikání prachu a stříkající vodě – IP54. Současně toto řešení zlepšuje těsnící vlastnosti a zmenšuje vyzařování elektroniky, umístěné do krabičky (EMI/ RFI). Hliníkový materiál dodává krabičce značnou pevnost a odolnost, přičemž si zachovává snadnou opracovatelnost pro frézování otvorů a pod. Strojní opracování je možné použít i u barevného provedení.

   

Hammond 1590 STPC a TRP nabízí elegantní způsob jak dát neobyčejný tvar Vašemu zařízení. Krabičky nabízí v některých případech možnost lépe využít vnitřní prostor nebo výhodněji rozmístit např. konektory a spínače. Krabičky STPC a TRP jsou vhodné pro samostatná přenosná zařízení, ale i pro periférie s ovládacími prvky, displejem a pod.

Detailní informace Vám poskytnou datasheety Hammond 1590TRPB, 1590TRPC a 1590STPC. Na stránkách Hammond jsou dostupné i soubory pro AutoCAD a 3D modely.

Dostupnost a cena:
Krabičky Hammond řady 1590 TRP a 1590 STPC jsou dostupné u společnosti SOS electronic. Orientační ceny začínají na 150 Kč/ks s termínem dodání 2-3T.
V případě zájmu o výrobky HAMMOND kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Hammond
Domovská stránka firmy SOS electronic

S krabičkami Hammond 1590 STPC a TRP upoutáte pozornost
Výrobky HAMMOND u společnost SOS electronic
AutoCAD a 3D modelyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB I/O modul s MCP2200
Malý modul USB I/O a UART s obvodem Microchip MCP2200
Skladem od 243 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007