. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
GPS moduly za 3 USD
29. dubna 2013 - 7:00 | Pandatron | GPS moduly za 3 USD | Komentářů: 4  

GPS moduly za 3 USD

GPS moduly RADIONOVA přinášejí kompletní řešení přijímačů GPS signálů s ověřeným čipem SiRFstarIII pro embedded aplikace, ovšem v ceně pouhých 3 USD.

Antenova Ltd, výrobce vysokofrekvenčních obvodů a integrovaných antén, představil kompletní GPS moduly s cenou pouhých 3 USD. Moduly přijímačů GPS RADIONOVA SS3 tvoří řešení pro příjem GPS signálu s čipem SiRFstarIII a i při velice malých rozměrech integrují kompletní řešení přijímače, včetně vstupních obvodů a filtrů. Moduly SS3 jsou tedy ideálním řešením pro výrobce přístrojů, kteří hledají kvalitní produkty za velice nízké ceny. Vhodné jsou pro širokou škálu aplikací, včetně embedded „GPS myší“ (USB klíčů), osobních trackerů, automatických vyhledávačů vozidel (AVLS) a černých skříněk, záznamníků, multimediálních tabletů, mobilních a přenosných zařízení a mnoha dalších.

„Společnost Antenova byla již dříve velmi úspěšná s GPS moduly řady CSR SiRF RADIONOVA,“ uvedl Greg McCray, generální ředitel společnosti Antenova. „Díky snížení nákladů vlivem velkého objemu výroby jsme nyní schopni získané úspory zhodnotit a nabídnout GPS moduly SS3 za velmi zajímavou cenu. Zároveň se v Antenova i nadále snažíme zákazníkům poskytovat co nejširší sortiment výkonných a nejlevnějších, kompletních GPS modulů, pro širokou řadu embedded aplikací.“


Obr. 1: GPS RADIONOVA M10372

GPS moduly RADIONOVA SS3 se mohou chlubit nejen známou čipovou sadou SiRFstarIII a nízkou výrobní cenou, ale také svými rozměry, které jsou pouhých 18,4 x 9 x 2,3 mm a celé provedení je určené pro SMD montáž. Modul vyžaduje jediné napájecí napětí 3,6 V a nízkou spotřebu energie podporuje hned několik nízkopříkonových režimů. Pro komunikaci s nadřazeným systémem je možné použít jak klasické asynchronní sériové rozhraní UART, tak i SPI.


Obr. 2: RADIONOVA RF Antenna Module Technology

Dostupnost a cena:
Speciální nabídka GPS modulů SS3 v ceně 3 USD je k dispozici pouze přímo u společnosti Antenova, viz. kontakty pod článkem. K modulům je vhodné použít SiRF GPS software suite.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Antenova Offers Complete GPS Receiver Module for Under $3
RADIONOVA RF Antenna Module TechnologyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (4):

Zobrazit starší 30 dnů (4)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232F - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
Skladem od 290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007