. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Jablotron zahájil provoz Bezpečnostního centra
8. listopadu 2011 - 7:20 | Pandatron | Jablotron zahájil provoz Bezpečnostního centra   verze pro tisk

Jablotron zahájil provoz Bezpečnostního centra

Jablotron od 1. listopadu 2011 jako první firma v Česku nabízí každému uživateli svých alarmů celkovou ochranu jeho objektu. Počínaje dodávkou kvalitního systému s profesionální montáží alarmu, přes 24h dohled nad jeho funkčností, až po zásah v případě poplachu.

Tyto služby se poskytují prostřednictvím nově zřízeného BEZPEČNOSTNÍHO CENTRA JABLOTRON, které navazuje na úspěšný projekt OKO1 a spolupracuje s několika stovkami certifikovaných montážních firem a více než stovkou prověřených lokálních bezpečnostních agentur. Bezpečnostní centrum Jablotron vzniklo fúzí firem SV-Agency a.s. a JABLOSEC s.r.o. a jeho oficiální název zní JABLOTRON SECURITY a.s. Více informací o fúzi naleznete v tiskové zprávě.

V rámci zjednodušení komunikace s partnery a zákazníky byla do internetové prezentace přidána sekce BEZPEČNOSTNÍ CENTRUM, ve které naleznete veškeré informace týkající se poskytovaných bezpečnostních služeb. Zároveň jsme zprovoznili internetovou samoobsluhu alarmu, díky které máte možnost sledovat aktuální stav a historii událostí vašeho alarmu a systém vzdáleně ovládat.

Více informací na: http://www.jablotron.cz/cz/sekce/novinky/aktualni+infomail/infomail+11_11GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007