. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vertikální integrace operátorů z pohledu ČTU
11. listopadu 2011 - 5:00 | Pandatron | Vertikální integrace operátorů z pohledu ČTU   verze pro tisk

Vertikální integrace operátorů z pohledu ČTU

Český telekomunikační úřad zveřejnil na svých webových stránkách dokument s názvem „Postup Českého telekomunikačního úřadu při vyhodnocování nabídek vertikálně integrovaných operátorů v souvislosti se stlačováním marží“. Cílem dokumentu je seznámit dotčené subjekty s obecnými principy, na jejichž základě bude ČTÚ posuzovat jednotlivé nabídky vertikálně integrovaného operátora s postavením SMP s ohledem na stlačování marží („margin squeeze“).

ČTÚ vypracoval a zveřejnil metodiku v zájmu podpory předvídatelnosti postupu při posuzování přiměřenosti marže, jak předpokládá i Doporučení EK o regulovaném přístupu k přístupovým sítím nové generace (NGA) ze dne 20. září 2010 (2010/572/EU).

Celý text dokumentu „Postup Českého telekomunikačního úřadu při vyhodnocování nabídek vertikálně integrovaných operátorů v souvislosti se stlačováním marží“ naleznete zde...

Více informací na: http://www.ctu.cz/aktuality/tiskove-zpravy.html?action=detail&ArticleId=8427GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007