. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
element14 a Atmel uvádějí na trh vývojovou sadu SAM9
30. listopadu 2011 - 7:37 | Pandatron | element14 a Atmel uvádějí na trh vývojovou sadu SAM9 | Komentářů: 0  

element14 a Atmel uvádějí na trh vývojovou sadu SAM9

Sada přináší funkcemi nabitou vývojovou platformu pro ARM926, založenou na integrovaném mikroprocesorovém návrhu, který dovoluje kratší vývojový cyklus a významně snižuje dobu uvedení na trh.

element14, globální online e-komunita společnosti Premier Farnell pro konstruktéry elektroniky, dnes oznámil dostupnost vývojové sady SAM9, plně vybavené vývojové desky postavené na procesoru Atmel AT91SAM9G45, založeném na ARM. Sada poskytuje vývojářům funkcemi nabitou vývojovou platformu pro ARM926, založenou na integrovaném mikroprocesorovém návrhu, který dovoluje kratší vývojový cyklus a významně snižuje dobu uvedení na trh.


Obr. 1: element14 oznamuje dostupnost vývojové sady SAM9, plně vybavené zkušební desky soustředěné kolem procesoru AT91SAM9G45, založeného na ARM od Atmel

Použitím vývojové sady SAM9 mohou uživatelé začít s vývojem vestavěných systémů pro široký rozsah aplikací a využít silnou podporu komunity spojené s ARM, která nabízí flexibilitu ve volbě softwarových nástrojů a operačních systémů pracujících v reálném čase.

Deska, dostupná do vyprodání zásob na element14 za propagační cenu, nabízí širokou řadu periférií včetně vysokorychlostního USB portu hostitel/zařízení, rozhraní Ethernet 10/100, dva vysokorychlostní sloty SD/MMC a LCD panel QVGA 320x240 s odporovým dotykovým panelem. Kromě toho deska podporuje operační systémy Linux, WinCE a Android a nabízí mnoho aplikací jako příklad pod všemi těmito OS, které dovolují konstruktérům vyvíjet vlastní projekty založené na daném procesoru AT91SAM9G45. Tento procesor podporuje široký ekosystém kompilérů, debuggerů a nástrojů RTOS i rozmanitý sortiment IP třetích stran.

„Nejnovější vývojová sada je vhodná pro nejrůznější aplikace od spotřební elektroniky přes automobilový průmysl po integrované prvky,“ říká David Shen, Group Senior Vice President a Global Head of Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Tento námi dodávaný výrobek doplněný o bezplatné balíky pro Android™, Microsoft® Windows® a Linux® umožní našim zákazníkům pracovat na náročných digitálních produktech se snadným přístupem k návrhům MCU založených na ARM9."

Úplný seznam vlastností vývojové sady Sam9 naleznete na adrese: http://www.element14.com/community/docs/DOC-38394

Odkazy & Download:
Atmel element14 AT91SAM9G45-EVK Evaluation Kit
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - převodník USB-RS232, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB/RS232 Full pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 240 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007