. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
I/O moduly pro FPGA karty Acromag
5. prosince 2011 - 8:40 | Pandatron | I/O moduly pro FPGA karty Acromag   verze pro tisk

I/O moduly pro FPGA karty Acromag

Multifunkční rozšiřující I/O moduly AXM-75 přinášejí A/D, D/A a digitální I/O prvky zpracování signálu pro kompatibilní PMC a XMC FPGA karety, obsahující rozšiřující AXM konektor. Výsledkem je možnost využití až šestnácti diferenciálních analogových signálů z FPGA.

AXM-75 je nový multifunkční rozšiřující I/O modul, který k FPGA desce přidává blok A/D, D/A a digitální I/O rozhraní. Jedná se o rozšiřující I/O modul, který je plně kompatibilní s Acromag PMC a XMC konfigurovatelnými FPGA karty, vybavenými konektorem AXM.

Pomocí AXM-A75 je možné kartu využít i pro spojení s řadou rozhraní z analogového světa, stejně jako využít digitální I/O s TTL úrovněmi, schopnými sledovat a řídit například technologické procesy. Rozhraní je tvořené standardním 68-pinovým konektorem typu VHDCI, který umožňuje snadné a rychlé připojení.

Největší předností modulu AXM-A75je především šestnáct diferenčních analogových vstupních kanálů. Each input has its own high-speed 16-bit 250kHz A/D converter offering the ability to simultaneously sample all channels.

Každý jednotlivý vstup má k dispozici vlastní vysokorychlostní 250 kHz A/D převodník s rozlišením 16-bit, takže je možné snímat všechny kanály současně. Integrovaný dolnofrekvenční filtr odstraňuje nežádoucí rušení EMI a rozsah analogových vstupů je ±10 V s programovatelným ziskem 1x, 2x, 4x, nebo 8x. Součástí modulu je také sériová paměť Flash, která je schopná uchovávat konstanty či tovární kalibraci.

Pracovní rozsah je modulu je od -40 až po +85 °C, přičemž typické využití zahrnuje simulaci hardware, integrovanou diagnostiku, řízení strojů či zpracování signálu a obrazu. Kusová cena modulu se pohybuje kolem 1.700 USD.

Více informací na: http://www.acromag.com/news/new-io-extension-module-adds-analog-digital-ioGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007