. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
element14 uvádí na trh novou vývojovou sadu založenou na ARM

element14 uvádí na trh novou vývojovou sadu založenou na ARM®

Nový vývojový kit DM3730 od online komunity element14 nabízí ve své třídě nejlepší ARM a výkon grafických operací, spojený s nízkou vlastní spotřebou.

element14, globální online e-komunita Premier Farnell pro konstruktéry elektroniky oznámila dostupnost DM3730, na ARM® založené vývojové sady, úplného kompaktního systému, který urychlí uvádění přenosných aplikací s vysokým podílem mediálních prvků na trh.


Obr. 1: DM3730 - Digital Media Processor

Sada poskytuje vývojářům procesor pro digitální média DaVinci™ od TI, založený na ARM, upravený přesně pro aplikace audio, video a vizualizace. Prvek DM3730 obsahuje obecný procesor, videoakcelerátoy a DSP C64 a je připraven na míru širokému rozsahu aplikací, jakými jsou třeba přenosné datové terminály, navigace, automobilový infotainment, automatizace domácnosti, human interface, testovací a měřicí technika a průmyslové řízení.


Obr. 2: element14 uvádí na trh novou vývojovou sadu založenou na ARM®

Sada, do vyprodání zásob dostupná prostřednictvím Farnell za propagační cenu, poskytuje snadný přístup k návrhu MCU, založenému na jádru ARM® Cortex™-A8, což konstruktérům dovoluje navrhovat aplikace s vysoce kvalitní grafikou při nízké spotřebě. Sada je podporována řadou hardwarových periferií včetně rozhraní dotykových LCD panelů a pracuje s operačními systémy Android™, Microsoft® Windows® CE a Linux®.

Úplný seznam vlastností vývojové sady DM3730 získáte na stránkách: http://uk.farnell.com/element14/..

Odkazy & Download:
Nový vývojový kit DM3730
DM3730 - Digital Media Processor
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
XPort XE
Síťový převodník řady Xport, integrovaný do konektoru RJ45
Skladem od 850 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007