. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Otevřená platforma pro inteligentní senzory
10. června 2013 - 6:24 | Pandatron | Otevřená platforma pro inteligentní senzory   verze pro tisk

Otevřená platforma pro inteligentní senzory

Otevřená platforma OpenPICUS je určená pro embedded aplikace s podporou přístupu k internetu, sítí inteligentních čidel a M2M komunikace. Platforma zároveň podporuje použití celé řady dalších modulů, včetně Bluetooth, Wi-Fi a LAN, které jsou pinově kompatibilní s ostatními.

Výhodou je, že konstruktéři mohou kdykoliv libovolně zvolit vhodný typ připojení. Například připojené přes Wi-Fi, které je dostupné v podobě kompletního modulu včetně stacku a ukázkové aplikace.

Modul je založen na otevřeném multitaskingovém rámci openPICUS. Základem je Microchip PIC 24F - 16 bitový procesor, 802.11 b/g/n certifikovaný Wi-Fi modul Microchip typu MRF24WB0MA/RM (s integrovanou anténou a UFL) a samozřejmě vývojovém prostředí openPICUS IDE. Modul Flyport Wi-Fi přitom integruje plnou podporu webového serveru, emailového klienta, SNTP, SMTP a samozřejmě TPC/UDP. Rozměry modulu jsou pouhých 35 x 48 x 7 mm s podporou napájecího napětí 3,3 nebo 5 V.

Nové IDE verze 2.1 zdokonaluje podporu úspory energie, funkci IOInit() pro snadné mapování všech periferních pinů a zjednodušuje řízení externích přerušení s využitím jednoduché instrukce. Intuitivní průvodce IDE umožňuje vývojářům upravit počet sériových portů i velikost vyrovnávací paměti.

Více informací na: http://www.openpicus.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007