. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nezapomeňte na IQRF Wireless Challenge
4. ledna 2012 - 8:07 | Pandatron | Nezapomeňte na IQRF Wireless Challenge | Komentářů: 2  

Nezapomeňte na IQRF Wireless Challenge

Soutěž probíhá od 1. 12. 2011 do 31. 3. 2012. Zúčastnit se může kdokoli, kdo navrhne aplikaci pro IQRF. Záměrem je podpořit chytré programátory, techniky a vývojáře z celého světa a tvorbu nových řešení v bezdrátové komunikaci.

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, export a distribuci nejmodernějších elektronických komponent a modulů, spustila v prosinci 2011 soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“. Využít své schopnosti, navrhnout nejlepší aplikaci pro IQRF a soutěžit o ceny v hodnotě více než 10 000 USD, to je výzva všem programátorům, vývojářům, technikům, studentům ... Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.

Soutěž probíhá od 1.12. 2011 do 31.3. 2012.

Soutěž probíhá do 31. 3. 2012 a server Pandatron je jejím oficiálním partnerem. Zúčastnit se může kdokoli, kdo navrhne aplikaci pro IQRF. Vyhlášeny byly kategorie Nejlepší aplikace pro IQRF a Studentský design. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci pro IQRF či náměty na vylepšení platformy IQRF. Sady vývojových nástrojů IQRF je možné v rámci soutěže získat se slevou až 70 %.

Záštitu nad soutěží přijaly Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a IARIA - International Academy, Research, and Industry Association. Mezi významné partnery patří i VUT v Brně a ČVUT v Praze a mnoho významných odborných periodik.

Více informací naleznete na www.iqrf.org/contest.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - simple way to smarter wireless solutions
IQRF Wireless ChallengeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007