. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
element14 a Texas Instruments uvádějí na trh vývojovou sadu LM3S9D96 Stellaris

element14 a Texas Instruments uvádějí na trh vývojovou sadu LM3S9D96 Stellaris®

Urychlení vývoje mikropočítače LM3S9D96 Stellaris založeného na ARM® Cortex™-M3, optimalizovaného pro síťové aplikace, průmyslové řízení a návrhy zařízení pro human interface.

Element14, globální online e-komunita společnosti Premier Farnell pro konstruktéry elektroniky dnes oznámila vývojové sady DK-LM3S9D96, levné, vysokovýkonné platformy pro vývoj systémů využívajících progresivní schopnosti 32bitového mikropočítače Stellaris založeného na ARM® Cortex™-M3. Vývojová sada DK-LM3S9D96 byla připravena ve spolupráci element14 a Texas Instruments, předním vývojářem analogových, vestavěných prvků a bezdrátových technologií.


Obr. 1: Element14 a Texas Instruments uvádějí na trh vývojovou sadu LM3S9D96 Stellaris®

Vývojová sada DK-LM3S9D96, do vyprodání zásob dostupná prostřednictvím element14 za propagační cenu, je pro použití plně připravená platforma určená k tvorbě na ARM založených vestavěných systémů. Sada obsahuje kompletní řešení pro návrh, včetně hardware, software, zdrojových kódů, ovladačů, aplikačních příkladů a vývojových nástrojů pro evaluační verzi. Sada slouží i jako přímý a jednoduchý prostředek pro vyhodnocení a návrh pro použití mikroprocesoru LM3S9D96 Stellaris založený na ARM® Cortex™-M3.


Obr. 2: Rozložení a význam jednotlivých prvků na desce LM3S9D96

Pro vývoj se deska DK-LM3S9D96 dodává s funkcemi obvykle používanými v síťovém prostředí, průmyslovém řízení a v oblastech návrhu rozhraní mezi strojem a člověkem. Deska disponuje CAN (Controller Area Network) a dodává se s EFI (External Peripheral Interface - rozhraní externích periférií) s Audio I2S (Integrated Interchip sound - zvukový integrovaný interčip). Pro komunikaci podporuje deska USB, hostitel sériového IO a ethernet. Vývojová sada DK-LM3S9D96 zahrnuje 3,5” TFT LCD displej i s podpůrnou grafickou knihovnou a software. Deska DK-LM3S9D96 obsahuje 32 bitový mikropočítač založený na ARM® Cortex™-M3, poskytuje flexibilitu pro aplikace, které vyžadují zpracování s vysokým výkonem.


Obr. 3: Zjednodušené blokové schéma vývojové sady LM3S9D96

„Jedná se o zcela hotové, nízkonákladové řešení s vysokým výkonem,“ říká David Shen, Group Senior Vice President a Global Head of Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Spojili jsme se s Texas Instruments, abychom na trh uvedli výrobek, který našim zákazníkům dovolí vyrábět světové a prvotřídní konstrukce a přinášet je na trh rychleji a efektivněji. Máme to potěšení přidat toto řešení ke svému rychle se rozšiřujícímu portfoliu inovativních vývojových nástrojů a sad. Konstruktéři mohou nalézt nejnovější nabídky v části development platforms and kits (vývojové platformy a sady) na Knode v komunitě element14, která obsahuje technickou dokumentaci a tutoriály pro Firestorm.“


Obr. 4: Příklad uspořádání vývojové sady a dodávaného programátoru

„Zpřístupněním našeho nástroje prostřednictvím Premier Farnell umožní dalším konstruktérům získat výhody návrhu s mikropočítači Stellaris od Texas Instruments,“ říká Miguel Morales, Director of Marketing, Stellaris Cortex™-M MCUs společnosti Texas Instruments (TI). „Stejně jako u ostatních našich vývojových sad poskytuje LM3S9D96 konstruktérům veškerý potřebný hardware a software, který je potřeba k rychlému startu návrhu během 10 minut, i rychlejšímu.“

Úplný seznam vlastností vývojové sady DK-LM3S9D96 získáte na stránce TEXAS INSTRUMENTS - DK-LM3S9D96 - KIT,DEV,LM3S9D96,USB-OTG

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14

TEXAS INSTRUMENTS - DK-LM3S9D96 - KIT,DEV,LM3S9D96,USB-OTG
Development platforms and kits
Stellaris Microcontroller LM3S9D96
DK-LM3S9D96 Development KitGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Nabíječka Li-ion/Li-pol akumulátorů - PUCHRG
Moduly PUCHRG – nabíječky Li-ion a Li-pol článků představují snadné řešení pro bezpečné a rychlé nabíjení Lithium-iontových a Lithium-polymerových akumulátorů.
Skladem od 180 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007