. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Element14 Innovation Series
12. ledna 2012 - 7:41 | Pandatron | Element14 Innovation Series | Komentářů: 0  

Element14 Innovation Series

Virtuální summit „the element14 Innovation Series" proběhne již tento měsíc. Zaregistrujte se na online semináře 16/17 ledna a získejte šanci vyhrát poslední Amazon Kindle.

element14 a Premier Farnell plc, kteří tvoří mezinárodní elektronickou komunitu, dolaďují v těchto dnech již poslední detaily svého on-line dvoudenního „Innovation Series“ summitu, který proběhne ve dnech 16. a 17. ledna 2012. Událost, která spojí hned několik klíčových oblastí elektronického průmyslu, má za cíl přiblížit budoucnost vývoje technologií v oblastech lékařské elektroniky, alternativních zdrojů energie a robotiky. Mezi vedoucími řečníky bude na summitu mimo jiné i Jack Ganssle z Embedded Group a samozřejmě řada dalších významných kapacit z oblasti průmyslové technologie. Po skončení akce budou všechny obrazové záznamy do 28. února dostupné zdarma, exkluzivně na webu Element 14 - www.element14.com/innovators.

Po tomto datu budou záznamy dostupné jako video-on-demand na službě element14 tv - Premier Farnell on-line "Video-On-Demand channel". Jeho cílem je nabídka rychlého přístupu k rozsáhlému archivu informačně bohatých multimediálních záznamů, přehledně uspořádaných na jediném místě.

Neméně zajímavou informací je také soutěž, která bude probíhat souběžně s touto akcí. Při ní portál element14 připravil svým uživatelům možnost vyhrát poslední Amazon Kindle. Jedinou podmínkou je přitom registrace na některý z online seminářů 2. den virtuální akce „the element14 Innovation Series“, která se koná 16/17 ledna 2012, čímž se automaticky zařadíte do soutěže.

„The element14 Innovation Series představí novinky a přiblíží nové trendy v oblasti elektronického průmyslu tak, abychom našim zákazníkům pomohli zůstat na špici daného oboru,“ uvedl Dianne Kibbey, globální ředitel komunity element14. „Online webové semináře se zaměří na zásadní témata či řešení globálních výzev směrnice RoHS, s čímž nám pomůže renomovaný právní expert Gary Nevison. Chybět nebude ani tak ožehavé téma, jakým je produktivita v rámci vývoje nových zařízení a další témata. Summit tak něco nabídne všem zúčastněným vývojářům elektronických aplikací a souvisejících procesů.“

Zákazníci, kteří se na portálu element14 zaregistrují na některou z online přednášek nebo webových seminářů, mají navíc šanci získat Amazon Kindle.

Pokud chcete být také součástí této inovativní akce, zaregistrujte se na adrese www.element14.com/innovators nebo si vyhledejte @element14 and the hashtag #innovation.

Celý program akce naleznete zde.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14
Innovation SeriesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr a vlhkoměr
Digitální USB teploměr a vlhkoměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 600 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007