. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové příklady pomohou vašemu designu
23. ledna 2012 - 8:00 | Pandatron | Nové příklady pomohou vašemu designu | Komentářů: 0  

Nové příklady pomohou vašemu designu

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, vyhlásila na konci roku 2011 soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace "IQRF Wireless Challenge" s cenami v hodnotě více než $10 000.

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, vyhlásila na konci roku 2011 soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“ s cenami v hodnotě více než $10 000.

Na základě častých dotazů jsme pro soutěžící připravili mnoho inspirativních příkladů, tipů a novinek, které umožňují ještě snadněji začít s IQRF, vytvořit nový design a vyhrát v soutěži. V novinkách na www.iqrf.org/contest, každý týden uveřejňujeme několik tipů a soutěžních akcí. Soutěžící mohou v rámci avizovaných období získat další nástroje a doplňky zdarma ke každému zakoupenému setu DS-START-02, který je v průběhu soutěže možné pořídit se slevou až 70 %.

Soutěžte o $3,000 nebo $2,000 a vouchery na produkty IQRF v hodnotě $1,000 dle vyhlášených kategorií. Studentské designy budou posuzovány zvlášť. Každý jednotlivý design má šanci na úspěch, protože ze všech podaných aplikací bude náhodným losováním vybrána jedna, která obdrží $1,000. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci či náměty na vylepšení platformy IQRF, cenami jsou počítače typu Tablet. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.

Soutěž “IQRF Wireless Challenge” je otevřená všem designérům, inženýrům a nadšencům v oblasti elektroniky či bezdrátové komunikace. Uzávěrka podávání designů je 31. 3. 2012.

Více informací naleznete na www.iqrf.org/contest.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - simple way to smarter wireless solutions
IQRF Wireless ChallengeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48
Univerzálním a bohatě vybavený vývojový kit s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodný jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 755 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007