. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Voděodolné panelové spínače s menšími nároky

Voděodolné panelové spínače s menšími nároky

NKK Switches představuje novou řadu panelových tlačítek s délkou hrany 24 mm. Řada YB2 je k dispozici jak v provedení s podsvětlení i bez, pro zapuštěnou montáž do panelu s voděodolným těsněním. Mohou se tak pochlubit nejen 1,8mm výškou nad panelem, ale rovněž odolnosti i proti stříkající vodě.

Plastové pouzdro tlačítek je vybaveno prachotěsným a voděodolným těsněním. Tlačítka jsou tak vhodná především do průmyslových aplikací a do systémů, pracujících v náročných provozních podmínkách.

Kromě variant s podsvětlením jsou dostupné varianty SPDT a DPDT, určené buď pro spínání výkonových obvodů, nebo pro spínání jednoduchých logických signálů. K dispozici jsou provedení pro 3 A při 125 VAC, 3 A při 250 VAC nebo 3 A při 30 VDC pro první variantu a poté 0,4 A při 28 V AC/DC pro spínání logických úrovní.

Mezi další přednosti patří úroveň hořlavosti UL94V0, mechanická životnost po dobu minimálně milionu operací v případě spínacího mechanismu a elektrická životnost minimálně 100.000 operací. Uvedená řada splňuje IP65 ze standardu IEC60529.

Více informací na: http://www.nkkswitches.com/pdf/yb2.pdfGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007