. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Na VUT v Brně se nejlepší studenti utkali o půl milionu!

Na VUT v Brně se nejlepší studenti utkali o půl milionu!

Na Fakultě podnikatelské VUT v Brně dnes vyvrcholil šestý ročník celonárodní manažersko-marketingové soutěže pro studenty středních škol Business Point 2012. Do soutěže se přihlásilo rekordních více než 600 studentů ze 123 řešitelských týmů z celé České republiky.

Na Fakultě podnikatelské VUT v Brně dnes vyvrcholil šestý ročník celonárodní manažersko-marketingové soutěže pro studenty středních škol Business Point 2012. Do soutěže se přihlásilo rekordních více než 600 studentů ze 123 řešitelských týmů z celé České republiky. Studenti měli zpracovat případovou studii na jedno ze šesti soutěžních marketingových témat, jakými byly: internetový marketing, návrh zlepšení aplikace „chytrého telefonu“ či regionální rozvoj. Nejvíce studenty zaujalo uvedení nového výrobku a služby na trh. Odborná porota, složená z akademiků na konci ledna vybrala 36 nejlepších týmů, které se dnes, tj. ve čtvrtek (2.února) utkaly o ceny v hodnotě převyšující půl milionu.

„Jsme potěšeni nebývalým zájmem. Faktem zůstává, že se nám podařilo pro soutěž získat nové sponzory a partnery, kteří vítězům a jejich školám poskytnou velmi atraktivní dary, které využijí nejen při studiu, ale i pro svůj budoucí kariérní růst. To se odrazilo i na konkurenci a kvalitě zaslaných prací, která byla veliká. Studenti si dali velmi záležet a nebylo jednoduché vybrat ty nejlepší. Samotní sponzoři podporu Business Pointu chápou jako svou firemní společenskou odpovědnost. A to je chvályhodné, že se rozhodli investovat do vzdělání” uvedl David Schüller, jeden z organizátorů soutěže.

V dnešním finále každý tým prezentoval a obhajoval svůj projekt a zvažoval reálnost jeho uvedení na trh. Tyto a jiné atributy zvažovala i odborná a také laická porota. V každé z šesti kategorií byly vybrány tři vítězné týmy. Dva z šesti vítězných projektů zaujaly členku poroty Ing. Olgu Girstlovou tak, že projevila zájem o jejich realizaci v praxi.

Vítězové získali chytré telefony nové značky Verzo, iPody, počítačové sestavy Hall3000, vybavení učeben systémem CAD, intenzivní jazykové kurzy a workshopy, rekreace, rotariánský seminář, webovou prezentaci školy či profesionální kariérové testy, IQ testy, vitamíny a potravinové doplňky na podporu paměti, poukázky na značkové oblečení, obuv a mnoho dalších cen.

Více informací: Finále soutěže Business Point 2.2.2012GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007