. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Dokument: USB termočlánkový monitor teploty s kompenzací

Dokument: USB termočlánkový monitor teploty s kompenzací

Ukázková aplikace termočlánkového monitoru teploty s kompenzací a rozhraním USB využívá obvody ADuC7060/ADuC7061 od společnosti Analog Devices. Jedná se o precizní analogové mikrokontroléry, určené právě pro použití v termočlánkových aplikacích s, kde je kladen vysoký důraz na vysokou přesnost.

Obvody ADuC7060/ADuC7061 integruje dvojnásobný 24-bitový sigma-delta ADC, dva programovatelné proudové zdroje, 14-bitové DAC a 1,2 V interní zdroj referenčního napětí. Samozřejmě základem obvodu je 32-bitové jádro ARM7, které je doplněné o 32 kB Flash, 4 kB SRAM i řadu digitální periferií, jako jsou časovače, rozhraní UART, SPI a I2C.

Více informací na: http://pandatron.cz/?news=papers&id=94&usb_termoclankovy_monitor_teploty_s_kompenzaciGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007