. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Displeje skupiny Tiny OLED
14. února 2012 - 5:32 | Pandatron | Displeje skupiny Tiny OLED   verze pro tisk

Displeje skupiny Tiny OLED

Organické MicroOLED mikrodispleje s úhlopříčkou pouhých 0,61 palců a rozlišením 5,4 Mpx nabízejí nejvyšší hustota pixelů na jednotku plochy, zároveň však poskytují plnobarevný SXGA obraz a ve srování s konkurenčními produkt spotřebují pouze polovinu energie. Displej je zaměřen na aplikace vyžadující vysokou kvalitu obrazu, jako jsou profesionální kamery a videokamery, systémy nočního vidění či chirurgické displeje.

Mikrodisplej s 16 miliony barev využívá pixely o velikosti pouhých 4,7 x 4,7 um, tedy pouze poloviční se srovnatelnými produkty, ale také aktivně odstraňuje černou matrici, způsobenou obvykle mezerou mezi pixely, což ve svém výsledku vede k produkci obrazu s velmi vysokou kvalitou. Kvalitu obrazu displeje dále doplňuje vysoký kontrast (až 100.000:1) a jednotnost (96%).

V závislosti na provozním režimu může displej pracovat již od pouhých 200 mW s plně digitálním video vstupem. Kromě uvedené plné barevné SXGA verze je k dispozici také monochromatické provedení s rozlišením 2560 x 2048 pixelů a rovněž digitálním obrazovým vstupem. Displeje jsou dostupné v provedení, splňujícím náročné podmínky vojenských aplikací.

Více informací na: http://www.microoled.net/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007