. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Koncové spínače pro extrémní úlohy
8. února 2012 - 5:21 | Pandatron | Koncové spínače pro extrémní úlohy | Komentářů: 0  

Koncové spínače pro extrémní úlohy

ES/EM 98 - všestranné spínače dokonce i do nepříznivého prostředí a prostředí s nebezpečím výbuchu: standardní koncové spínače pro extrémní úlohy.

Vlhko, extrémní teploty a prostředí s nebezpečím výbuchu: to jsou typické vlastnosti prostředí, v němž mohou pracovat nové koncové spínače ES/EM 98 od firmy steute. Naše nové koncové spínače s rozměry podle normy ČSN EN 50041 jsou všestranné. Jejich robustní mechanický kryt je velmi odolný proti mechanickému namáhání. Podle přání zákazníka lze spínače dodat s různými druhy těsnění v třídách krytí IP66, IP67 nebo IP69K. Oblast použití těchto nových koncových spínačů dále rozšiřuje enormní rozsah pracovních teplot: -40 °C až +100 °C.

Uživatel si může vybrat z široké nabídky ovládacích členů a kontaktů. K dispozici je i nová hermetická varianta se třemi kontakty navrženými jako mžikové spínače s funkcí pozitivního rozepnutí (NC). V blízké budoucnosti budou na trh uvedeny také varianty určené do prostředí s nebezpečím výbuchu plynů a par (zóny 1, 2, 21 a 22 podle ATEX) vybavené odpovídající certifikáty. Dalším, zvláště inovačním doplněním sortimentu budou vyvíjené spínače RF 98 s bezdrátovým výstupem, napájené metodou „energy harvesting“ – tedy bez kabelů i bez baterií. Spínače nové řady proto jsou vhodné pro všechny typy úloh v průmyslové automatizaci – včetně oblastí s extrémně nepříznivým pracovním prostředím.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka distributora
Komponenty pro spínání
Koncové spínačeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa GPS 2J431 - SMA
Aktivní GPS anténa 2J431 s SMA konektorem
Skladem od 223 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007