. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IQRF Wireless Challenge přijímá soutěžní návrhy

IQRF Wireless Challenge přijímá soutěžní návrhy

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, vyhlásila na konci roku 2011 soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace "IQRF Wireless Challenge" s cenami v hodnotě více než $10 000.

Soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“, která byla vyhlášena společností MICRORISC s.r.o., zaměřenou na výzkum a vývoj v oblasti bezdrátových technologií, nyní přijímá soutěžní designy. Návrhy můžete nahrávat na soutěžním webu do konce března 2012.

Soutěžte o $ 3 000, $ 2 000 nebo $ 1 000 a další ceny v hodnotě více než $ 10 000. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci, neúplné designy či náměty na vylepšení platformy pro bezdrátovou komunikaci IQRF. Zvlášť byla vyhlášena studentská kategorie. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce bezdrátové platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.

V novinkách na soutěžním webu naleznete také mnoho inspirativních příkladu, tipů a novinek, které umožňují ještě snadněji začít s IQRF, vytvořit nový design a vyhrát v soutěži. Vývojové sady IQRF lze v průběhu soutěže pořídit se slevou až 70 %. „IQRF Wireless Challenge“ je otevřena všem designérům, inženýrům a nadšencům z oblasti elektroniky či bezdrátové komunikace. Záštitu nad soutěží přijalo Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a IARIA - International Academy, Research, and Industry Association. Více na stránkách hw.cz nebo www.iqrf.org/contest.


Obr. 1: IQRF Wireless Challenge přijímá soutěžní návrhy

IQRF je česká platforma inteligentní bezdrátové komunikace v bezplatných pásmech 868 MHz a 916 MHz. Vysoce kompaktní komunikační moduly s integrovaným řídicím mikroprocesorem a dalšími periferiemi mají zabudován operační systém, který kromě řady užitečných funkcí obsahuje i komunikační protokol s podporou komplexních sítí IQMESH. IQRF je ucelená platforma s modulárními prvky. Extrémně nízká spotřeba modulů umožňuje široké využití v prumyslu, telemetrii, řízení veřejného osvětlení, inteligentních sítích, inteligentních budovách, domácí automatizaci a dalších oblastech po celém světě.

Více informací naleznete na stránkách serveru Pandatron a soutěžním webu www.iqrf.org/contest.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - simple way to smarter wireless solutions
IQRF Wireless ChallengeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007