. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Jablotron přináší převratný systém ovládání

Jablotron přináší převratný systém ovládání

Jablotron představí na veletrhu AMPER 2012 v tuzemské premiéře svůj nový univerzální alarm, který se pružně přizpůsobí jak nárokům rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň je velmi jednoduše ovládaný.

Společnost Jablotron představí na veletrhu AMPER 2012 v tuzemské premiéře svůj nový univerzální alarm, který se pružně přizpůsobí jak nárokům rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň je velmi jednoduše ovládaný. Zároveň dojde k odstartování prodeje této očekávané novinky.


Obr. 1: Jablotron’s newly developed JA-100 system introduced at IFSEC

S novým alarmem a jeho komponenty se budou mít návštěvníci možnost seznámit v interaktivní expozici, kde budou prováděny pravidelné prezentace funkčnosti systému a zodpovídány veškeré dotazy technickými odborníky Jablotronu.

„Vyslyšeli jsme požadavky trhu na flexibilní systém, který by zabezpečil firmy a další komerční prostory, stejně jako rezidenční objekty, a zůstal přitom přehledný a snadno ovladatelný pro uživatele,“ popisuje ředitel holdingu Jablotron Dalibor Dědek jeden z prvních impulsů vedoucích k vývoji nového produktu. Tyto zdánlivě neslučitelné požadavky byly uspokojeny revolučním patentovaným systémem ovládání, pocházejícím z vývojářské dílny Jablotronu. Nové na tomto alarmu není jen ovládání, ale celá jeho architektura. Rozsah komponent, variabilita počtu periferií, sběrnicové uspořádání, nový bezdrátový protokol, možnosti komunikace a vzdáleného servisního i uživatelského přístupu z něj dělají nadčasové řešení elektronického zabezpečení.

Kromě technických předností má nový alarm také atraktivní vzhled, jehož autorem je Jan Tuček, držitel ceny Design centra ČR 2005 a dalších ocenění.

„Novinka vzbudila v zahraničí mezi odbornou i laickou veřejností velký zájem, a tak věříme, že se nám otevírá další prostor pro růst jak na domácím, tak zahraničních trzích,“ konstatuje Alan Fabik, obchodní ředitel společnosti JABLOTRON ALARMS, které se daří celosvětově prosazovat na trhu zabezpečovací techniky již více než 20 let.

JABLOTRON ALARMS a. s. je největší společností holdingu Jablotron, který loni oslavil 20leté výročí svého založení. Holding je dále tvořen společnostmi JABLOCOM s.r.o., JabloPCB s.r.o., JABLOTRON SECURITY a.s., JabloNET s.r.o. a Jablotron Slovakia s.r.o. Propojením výroby bezpečnostní techniky s doprovodnými službami vytváří společnost ucelený kruh bezpečí.

Zdroj: Představujeme Jablotron 100GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 05. 03. 2012 v 13:07 zaslal host
Bez titulku
budu rád když o novém systemu ovládání napíšete po ampéru až se bude vědět jak funguje, pak si článek moc rád přečtu znova, teď jsem se z toho nic nedozvěděl kromě toho že to můžu vidět na ampéru.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J010 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, 90° s konektorem SMA
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007