. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ultrazvukový stylus od Texas Instruments
2. března 2012 - 7:02 | Pandatron | Ultrazvukový stylus od Texas Instruments   verze pro tisk

Ultrazvukový stylus od Texas Instruments

Společnost Texas Instruments na MWC 2012 představila stylus, který je jakousi kombinací mezi klasickým hrotem a laserovým ukazovátkem. Jeho základ však spočívá na technologii ultrazvukového přenosu informace. Uživatelům se do rukou dostává zařízení, umožňující volbu, navigaci či přibližování a oddalování i bez přímého dotyku s obrazovkou. Hlavní prvkem jsou čtyři digitální mikrofony, umístěné v každém ze čtyř rohů tabletu, které slouží k určení přesné pozice, na které se stylus aktuálně nachází.

Využití ultrazvukového stylusu si lze představit v celé řadě aplikací takových tabletů, jako například v oblasti vzdělávání nebo prezentací při obchodních jednání. Další využití lze i v případě projektantů, kterým umožní získat různé a unikátní pohledy na diskutovanou práci, aniž by museli všichni sedět shrbeni nad obrazovkou.

V současné době jsou dostupné pouze prototypy, ovšem podle společnosti Texas Instruments je možnost uvedení na trh v horizontu pouze jednoho nebo dvou čtvrtletí.

Více informací na: http://www.ubergizmo.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007