. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SiGe VCSO pro telekomunikační aplikace
5. března 2012 - 6:30 | Pandatron | SiGe VCSO pro telekomunikační aplikace   verze pro tisk

SiGe VCSO pro telekomunikační aplikace

Nová řada napětím-řízených, SiGe SAW oscilátorů (VCSO) M675S02 společnosti Integrated Device Technology, Inc. podporuje základní frekvenční rozsah od 500 MHz do 1 GHz. Obvody jsou navrženy s důrazem na splnění nejpřísnějších požadavků optických telekomunikačních aplikací. Mezi další přednosti dále patří nízký fázový jitter 0,2 ps typ. (od 50 kHz do 80 MHz) a diferenciální 3,3 V LVPECL výstup.

Kromě toho obvody mohou chlubit ±120 ppm absolutním pull rozsahem, lineárním laděním a 600 kHz šířkou modulačního pásma. Dosutpné jsou v SMD provedení s rozměry 5 x 7,5 mm, pro jediné napájecí napětí 3,3 V.

Kromě telekomunikačních a síťových aplikací s optickým vláknem, mohou být obvody použity rovněž jako zdroj referenčního signálu nízkým jitterem, požadovaným například u vysokorychlostních A/D převodníků. Obvody K VCO (VCO gain) pro průmyslový standard poskytují plně kompatibilní náhradu pro většinu typických návrhů.

Pro získání ceny a ověření dostupnosti konkrétního provedení, kontaktujte prosím výrobce.

Více informací na: http://www.idt.com/products/clocks-timing/frequency-control-products-fcp/5x75mm-voltage-controlled-saw-oscillators-vcso/m675s02-sige-single-frequency-vcsoGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007