. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zákaznické řešení: DISCON-H7 - jednotka pro ovládání displejů Bodet

Zákaznické řešení: DISCON-H7 - jednotka pro ovládání displejů Bodet

Discon - H7 je jednotka řízení pro elektromechanické displeje BODET. S její pomocí můžete s minimálním úsilím získat kompletní zobrazovací systém, připravený k okamžitému použití. Navíc výrobce nabízí dodání softwaru, optimalizovaného pro požadovanou aplikaci.

Použití elektromechanických displejů Bodet má vůči elektronickým některé podstatné výhody:

  • Nepřekonatelná čitelnost i v extrémních podmínkách jako je např. prudké slunce
  • Velikost segmentů
  • Nulová spotřeba v klidovém stavu


Obr. 1: Zákaznické řešení: DISCON-H7 - jednotka pro ovládání displejů Bodet

Z tohoto přirozeně vyplývá, že elektromechanické displeje Bodet jsou výhodné všude tam, kde potřebujeme výbornou čitelnost za každých podmínek i na velkou vzdálenost, minimální spotřebu a zobrazení i při případném výpadku elektrického proudu. Pro snadné ovládání těchto displejů vyrábí firma MRK s.r.o. ovládací jednotku DISCON-H7, která umožňuje pohodlně a rychle sestavit funkční komplet. Jednotka DISCON – H7 řeší kompletní ovládání jednotlivých segmentů systémem multiplexu, s obnovováním při změně zobrazené hodnoty.

K dispozici jsou různá vstupní rozhraní mezi uživatelem a řízením: RS232, RS485/422, LAN. Uživatel tedy může např. přes klasický Hyperterminál PC "napsat" hodnotu, která se má zobrazit na displejích, nastavovat různé režimy, případně je k dispozici software od výrobce podle konkrétní aplikace. S jednotkou se dá komunikovat i prostřednictvím LAN sítě a využívat všechny výhody tohoto způsobu připojení. Je možné také např. vytvořit bezdrátové spojení WiFi prostřednictvím standardních WiFi zařízení a ovládat cenovky na totemovém sloupu čerpací stanice z pohodlí kanceláře.

DISCON-H7 obsahuje obvod reálného času a snímač teploty Pt1000. Na displejích může zobrazovat čas, datum a teplotu, což je vhodné pro použití např. ve funkci městských hodin. Jednotka může být uchycena i přímo na číslicovku na její upevňující šrouby. K dispozici jsou dva digitální vstupy, z nichž každý může pracovat jako počítadlo nebo frekvenční čítač. Zde se nabízí použití jako počítadlo výrobků ve výrobních halách, rychlost pohybu linky, informační tabule na sportovištích atd.


Obr. 2: Technické parametry jednotky DISCON-H7

Hledáte inspiraci? Poznávejte řešení našich zákazníků
V tomto článku Vám chceme představit moderní modul pro řízení elektromechanických displejů Bodet. Tyto displeje pracují na principu bistabilního relé, které ovládá jednotlivé segmenty, proto v klidovém stavu nevyžadují napájení a vyznačují se výbornou čitelností i na přímém slunci. Více informací o elektromechanických displejích Bodet najdete v samostatném článku.

Bližší informace o jednotce DISCON H-7 získáte na: www.mrk.eu, mrk@mrk.eu nebo telefonicky: 00421-42-4431345, 00421-904-474515.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic
Zákaznické řešení: DISCON-H7 - jednotka pro ovládání displejů BodetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232E - Převodník USB / sériový port (UART), modul
Kompaktní a jednoduše použitelný modul datového převodníku do USB portu.
Skladem od 199 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007