. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Budiče s optimalizací induktivní zátěže
12. března 2012 - 6:06 | Pandatron | Budiče s optimalizací induktivní zátěže   verze pro tisk

Budiče s optimalizací induktivní zátěže

Obvody DRDC3105 od společnosti Diodes Inc. nabízejí robustní rozhraní standardní logikou a 3 až 6 V DC induktivní zatíží. Kromě relé jsou obvody schopny řídit také solenoidy, žárovky či malé motory, nacházející se dnes v širokém spektru aplikací. Z napájecího napětí 5 V jsou obvody schopny řídit induktivní zátěž s výkonem až 2,5 W.

Obvody DRDC3105 jsou dostupné ve dvou provedení s jedním a dvěma budiči, které jsou dostupné v provedeních SOT-23 a SOT-26, přičemž v aplikaci mohou nahradit 3 až 6 diskrétních součástek. Součástí výstupního bipolárního tranzistoru je totiž mimo jiné Zenerova dioda, která umožňuje vynechání externí komutační diody. Mezní napětí této diody je 6,6 V a její funkce spočívá ve svedení indukčních proudů do společné země, čímž se v aplikaci snižuje šum a nežádoucí EMI.

Obvody jsou již nyní k dispozici s to v ceně od 0,09 USD/ks pro jednoduchou a 0,15 USD pro dvojitou konfiguraci. Ceny jsou platné při odběru 10.000 ks. Více informací o obvodech, včetně dodacích termínů, je u výrobce dostupných na dotaz.

Více informací na: http://www.diodes.com/datasheets/DRDC3105.pdfGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007