. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Modul DC/DC převodníku s poměrem 4:1
16. března 2012 - 5:06 | Pandatron | Modul DC/DC převodníku s poměrem 4:1   verze pro tisk

Modul DC/DC převodníku s poměrem 4:1

UWQ řada izolovaných open-frame modulů společnosti Murata Power Solutions Inc. přináší 204 W DC/DC měniče, určené pro použití v průmyslových aplikacích. Konvertory jsou již z výroby vybaven pevným převodním poměrem 4:1 s rozsahem vstupního napětí od 18 až do 75 V DC, s nominální hodnotou 48 V DC.

Moduly DC/DC měničů řady UWQ jsou dostupné s rozměry 58,4 x 36,8 x 11,7 mm, 92% převodní účinností a jednotným výstupním napětím 12 V DC. Maximální výstupní proud může dosahovat až 17 A a k dispozici je možnost doladění hodnoty výstupního napětí v rozmezí ±1% a regulace zátěže v rozmezí ±1,5 %.

Izolace mezi vstupem a výstupem zdroje je výrobcem certifikována až do napětí 2.250 VDC. K dispozici je rovněž možnost vzdáleného řízení on/off nebo kontrola polarity. Dále modulům nechybí ani celá řada ochranných funkcí, včetně ochrany před nadproudem, nárůstem teploty, prohozením vstupu/výstupu či zkratem na výstupu.

Mezi typické aplikace UWQ patří místa, kde je třeba regulované napájecí napětí, včetně optických síťových aplikací, bezdrátových základnových stanic a mikrovlnných zařízení.

Více informací na: http://www.murata-ps.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007