. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Netbiter od HMS zdarma
19. března 2012 - 7:45 | Pandatron | Netbiter od HMS zdarma | Komentářů: 0  

Netbiter od HMS zdarma

Společnost HMS nabízí svým zákazníkům zdarma nástroj Netbiter Argos pro vzdálenou správu, nyní již v devíti jazycích.

Systém pro vzdálenou správu Netbiter, založený na práci v cloudu, umožňuje uživatelům dohlížet na činnost provozních zařízení, jako jsou elektrocentrály a dieselagregáty, větrné turbíny, zásobní nádrže apod., prostřednictvím počítače v kanceláři, notebooku nebo chytrého telefonu. HMS nyní nabízí služby datového centra Netbiter Argos (www.netbiter.net) zdarma.


Obr. 1: Obrazovka Netbiter Argos s údaji o provozu dieselagregátu

Po připojení komunikační brány Netbiter k požadovanému zařízení je možné okamžitě do datového centra Netbiter Argos zaznamenávat provozní hodnoty, vizualizovat všechny parametry instalovaného zařízení a na dálku je ovládat.

Navíce je od března 2012 služba Netbiter Argos dostupná v devíti jazycích: k předchozím jazykům angličtině a švédštině přibyly němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, čínština a japonština.

Ještě jednodušší spuštění a provoz
„Jsme rádi, že můžeme svým zákazníkům nabídnout služby Netbiter Argos zdarma,“ říká Henrik Arleving, vedoucí oddělení zařízení vzdálené správy u společnosti HMS. „Je to další krok k tomu, aby spuštění zařízení a jejich provoz se vzdálenou správou byly ještě jednodušší. Nová nabídka nejen ušetří zákazníkům cenu za předplatné služby, ale také zrychlí připojení jejich zařízení ke vzdálené správě. Díky bezplatné službě v cloudu a rozšířené podpoře jazykových mutací je Netbiter unikátní na trhu.


Obr. 2: Tři součásti systému Netbiter: komunikační brána, zabezpečené datové centrum a webové rozhraní

Jak Netbiter pracuje
Netbiter je kompletní balíček pro vzdálenou správu. Obsahuje tři hlavní součásti. První je komunikační brána připojená ke vzdálenému zařízení, která odesílá a přijímá data. Druhá je datové centrum Netbiter Argos, kde jsou sbírána a ukládána data ze vzdálených zařízení. V datovém centru jsou data bezpečně uložena a uživatelé z nich mohou vytvářet sestavy, statistické tabulky a přehledy o výkonnosti svých zařízení. Třetí součást je bezpečný přístup k zařízením prostřednictvím kancelářských počítačů, notebooků nebo chytrých telefonů. Uživatelé zde mohou sledovat stav svých zařízení, dohlížet na ně a řídit je prostřednictvím grafického rozhraní.

HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.
Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 150 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

Pro více informací a vyzkoušení webového rozhraní Netbiter Argos prostřednictvím demo-účtu navštivte www.netbiter.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Try the Netbiter remote management solution
Netbiter EasyConnect Remote Management GatewaysGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO1R - Multifunkční relé s USB rozhraním
Multifunkční relé s USB rozhraním - PUSBIO1R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007